Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki világ életében kisfiút...

Aki világ életében kisfiút szeretett volna, és végül lett fia is és lánya is, az jobban szereti a fiát? Vagy fordítva, kislányt szeretett volna, de van fia is.

Figyelt kérdés
Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert olvastam pár válasznál, hogy pl. ők mindig is fiút szerettek volna, de az első kislány lett és mikor meglett a kisfiú is, akkor lett teljes a boldogságuk, vagy ugyanez csak kislánnyal. Szóval erre lennék kíváncsi, remélem érthető, mit akarok kérdezni.
2014. febr. 4. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőre mindenképp kislányt szerettem volna, nem tudtam mit fogok kezdeni egy fiúval.

Az első kisfiú lett, 19 hónap múlva pedig megszületett a kislányunk is.

Mindkettőt egyformán szeretem és nagyon örülök mindkettőnek!

2014. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
Én inkább fiút szerettem volna, de elsőre kislány sikerült, és annyira megszerettem hogy lány, hogy mikor a fiam is megszületett, először kicsit furi is volt tisztába tenni, meg hogy ő hasfájós mert túl mohón szopik, vagyis tipikus pasi, szóval vele több idő míg összeszoktunk-összeszokunk (még csak 5 hetes a fiatalúr). Egyébként mind a kettőt egyformán szeretem, úgy ahogy vannak.
2014. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!