Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arcon kijöhet ekcéma?

Arcon kijöhet ekcéma?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos. Eddig nagyon szép volt a bőre,most sincs vele gond,de néha a pofija egy foltban kipirosodik és kiszárad,ugyanez van az állán. Nem hiszem,hogy a hideg miatt,mert csak az arca jobb oldalán van ez a folt és száradás. Mit kenjek rá,hogy elmúljon? Neogranormonos testápoló jó lehet pillanatnyi megoldásnak?
2014. febr. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisfimanak is az arcán kezdődött, ő tavaly nagyon ekcémás volt. Lányom is száraz bőrű, neki is a téli időszakban jelentek meg az arcán szárazabb foltok.

Sztem a neodranormon testápoló kevés.

Mindkét gyerkőcömet olajozás után fürdetem, fiam oliva szappannal, majd sanatopic testápoló+ kéklukács a szárazabb területekre.Kenegesd gyakran, mielőtt kimentek mindig kend be. A linola sem volt rossz, ill a dermifant sem, bár ez utóbbi nem éri meg az árát sztem..

2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neogranormont ne kenjél rá, mert az hámosító kenőcs és nem biztos, hogy jót tesz neki. Ha ekcémás tünetnek nézed, akkor szerintem semmit se kenjél rá!

Vidd el bőrgyógyászhoz! Szerintem lehet ekcéma mindenhol a testen.

2014. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!