Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt értelme ennek a "büntetés...

Volt értelme ennek a "büntetésnek"?

Figyelt kérdés

21 hónapos fiam szörnyen bánik a könyveivel, egyébként sem egy szelíd gyerek. Addig feszíti őket, amíg el nem roppannak, szakadnak, rátapos, stb.

Mindezek mellett imádja, ha olvasunk, idézget egy csomót.


Szóval ma kicsit betelt a pohár és mivel megint durvult, elpakoltam az összes könyvét, mondván ha így bánik vele, nem nézegetheti. Vajon felfogta ezt, volt értelme?


2014. febr. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 21 hónapos, ha nem is érti, de sejti, hogy miről van szó. Jó, ha van összefüggés a rosszalkodás és a büntetés között.
2014. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne értené? azért egy közel 2 éves nagyon okos.
2014. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, nekem is tépte a nagyobb ennyi idősen, el is pakoltam. Csak egyet-egyet vettem elő esti meséhez. Egy kis ideig el volt rakva, persze szem előtt magasan, és ez annyira nem tetszett neki. Viszont felfogta, hogy ha tönkreteszi, akkor nem kapja meg.
2014. febr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!