Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korhazban milyen surun ebreszt...

Korhazban milyen surun ebresztetted - foleg ejszaka - a gyermeked?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg megvartad, amig o "jelentkezik be", hogy ehes?
2014. febr. 4. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett ébreszteni. 3-3,5 óránként ébredt ő magától.
2014. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kellet ébreszteni, alig aludt, vagyis aludt negyed órát és már sírt a ciciért, éppen ezért mellettem aludt a kórházi ágyon. Itthon viszont már 3 óránként ébredt, de ha tovább aludt, akkor sem keltettem.
2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem ébresztettem, első éjszaka kb. 2 óránként kelt, a másodikon már 3-3,5 fél órákat aludt. Kelt magától, ha éhes volt. Azóta itthon is ezt a menetrendet tartja éjszaka, lassan áttérünk a 4-4,5 órára.
2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lassan egy napos lesz es delelott egesz jol rajott a technikara, majd aludt 4-ig. Probalkoztunk a szoptatasi tanacsadokm megetetni, de nem volt vevo ra.

Majd 4-6 kozott eszegetett, majd vegul bealudt.

Most furdetesen van, de ha visszahozzak, nem tudom, hogy keltsem-e vagy sem.

2014. febr. 4. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha nem ebresztettem enni. Jelezte o ha kerte. Annyira pici meg h eleg neki ha epp vmicsket is eszik. Ha visszaviszik rateheted a melledre mert almukban is kepesek enni. :-). De szerintem felesleges ez is. Ha megehezik hidd el felkel. Ne eroltesd, ne idore etesd, ha keri adod ha alszik hagyod. :-)

Nekem be is volt sargulva a lanyom szoval rengeteget aludt de nem keltegettem. Mindig jelezte ha ehes. :-)

2014. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó, ha ilyen picike, ne is keltegesd! Neki is ki kell pihennie a szülést, elfáradt. Ha éhes lesz, kelni fog, hidd el! Inkább használd ki a lehetőséget és pihenj te is, mert lehet, hogy a következő éjszaka már alig tudsz majd aludni.
2014. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabi86 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nővéreket azért vannak ott.ez most nem rosszból írom,de ők segítenek ha kéred.az én lànyom egy kis zabagép volt mondjuk most is imàd enni,de volt olyan szobatàrsam akinek a babája egész nap aludt alig evett valamit.meg ahogy elöttem írták a babák is elfáradnak a szülésbe.
2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 óránként kötelező volt kelteni. Bejöttek a nővérkék a szobára ellenőrizni,hogy eszik e és hogy mennyit evett. Itthon már nem keltettem. Felsír,felnyöszörög ha éhes.
2014. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!