Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák válaszolnátok? (Párkap...

Anyukák válaszolnátok? (Párkapcsolati kérdés)

Figyelt kérdés
Nektek mi a fontos a kapcsolatotokban? Mi az amire szükségetek van, amiből érzitek, hogy fontosak vagytok a párotoknak? Előre is köszönöm a válaszotokat! (Példák is érdekelnek)

2014. febr. 5. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szükségem van rá, hogy a gyerekeken és háztartáson kívül másról is beszéljünk. Elég sokszor veszekszünk azon, hogy csak a gyerekekről meg a kajáról van szó. Nem filozófiai vita hiányzik, csak pl. egy kis nosztalgiázás, filmekről, zenéről, kultúrákról, utazásokról, stb. szeretnék beszélgetni, mint régen. Ja, és az érintés is kell! Ha elmegy/ül/fekszik mellettem, kell, hogy megérintsen (megfogja a kezem, rácsapjon a fenekemre, megsimogasson), hogy tudjam, még érdeklem.
2014. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a humor,a nevetés!-hogy fel tudjak nézni rá,és mindig érezzem,hogy szeret

szerencsére mind megvan-sokat nevetünk,énekelünk,épp most kaptam virágot-minden reggel felhiv,amikor beér a munkahelyre-és olyan jó,hogy olyat tud,amit én nem értek(számitógép,politika,történelem)

2014. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!