Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó babátokat ráengeditek a...

Mászó babátokat ráengeditek a járólapra?

Figyelt kérdés
Csak a szobába engedem, hogy játszon, ott szőnyeg van, de a lakás többi részében járólap. Kezdem úgy érezni, hogy nagyon korlátozom. Nem is a hidegtől féltem, inkább attól hogy megüti magát ha elesik. 9 hónapos.
2014. febr. 5. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Én nem engedem a járólapra, mert nagyon hideg. Ezért ha a konyhában vagyok, mindig beteszem a hordozóba. (Nem mindig szereti.)
2014. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én engedem. Nagyon szeret mászkálni utánam, vagy csak úgy magában. 8 hónapos
2014. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ráengedtem, nem is tudtam volna korlátozni. A nappalink egy légtér a konyhával étkezővel, igy szabadon közlekedett.
2014. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ráengedtem,bejárta négykézláb az egész házat :D
2014. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak akkkor nem engedném rá ha nagyon hideg lenne a kő, bár akkor is lehet ha rétegesen avn öltöztetve. Minden baba beüti magát, ezen sajnos át kell esni meg kell tanulnia. ez bárhol bekövetkezhet nem kell hozzá járólap.
2014. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Igazad van, tényleg nagyon korlátozod.

Ha elesik megüti magát, nagy ügy.

A gyerekek feje még védve van a nyitott kutacs miatt ebben a korban, pár kékfolt meg szinte kötelező tartozéka ennek az életkornak.

Meg is őrülnék, ha a lányom a szobába bezárnám, nem tudná lemozogni magát rendesen, ráadásul sírna, ha én kimennék és nem tudna utánam jönni.

2014. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igen hiszen mindent bejár
2014. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jégtánc ***** válasza:
Ráengedtem persze,nem igazán tudtam volna meggátolni.
2014. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos lesz az én fiam is, simán közlekedik a járólapon. Mivel hideg a kő általában én is adok rá még egy vékony nacit (rugiban van amúgy), meg csúszásgátlós zoknit. Eleinte mindig mentem a gyerek után egy vastag sapkával a kezemben és próbáltam a fejére húzni, hogy ne koppanjon akkorát :D , de folyton lerángatta, így elhagytuk. Amúgy ahogy ügyesedik és koppan egyszer-egyszer megtanulja, hogy vigyázni kell. :)
2014. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
engedtem, nem volt ilyen korlátozás
2014. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!