Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerek mellett hogy lehet...

Kisgyerek mellett hogy lehet megoldani a házaséletet?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor még csak pár hetes/hónapos.Nem zavar be a gyerek,hogy ott van mellettetek? Ki hogy csinálta ezt?
2014. febr. 7. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Mivel külön szobában alszik a fiam születése óta, így amikor este aludt, akkor éltünk/élünk házaséletet.
2014. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

A mi babáink külön szobában voltak, nem köztünk aludtak.

Szóval mi nekünk ilyen téren nem volt gond.

Sajnos sok embertől hallottam hogy azért romlott meg a házasélet és az egész kapcsolatuk mert ott volt a gyerek közöttük.

2014. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi soha nem szeretkeztünk egy szobában a gyerekünkkel. A nappaliban bonyolítjuk a házaséletet, amikor már alszik.
2014. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Be kell tenni a babát a kiságyba. Így legalább ő is nyugodtan alszik, és a házasélet is normálisan megoldható.
2014. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
átmentünk addig a másik szobába
2014. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ő az ágyában, mi a miénkben.
2014. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Amíg a barátnőm a közös gyermekünkkel volt, én otthon a feleségemmel éltem házaséletet.
2014. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

A gyerekek a születésüktől külön szobában, a saját ágyukban aludtak. Semmi gondunk nem volt emiatt a szexszel.

Felesleges rászoktatni a gyereket, hogy egy szobában legyen veletek.

2014. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó ha egy szobában, egy ágyban vagytok a picivel.nehogy átrakd másik szobába, kiságyba.Velünk alszik,(francia ágy mellett külön heverő,persze nem azon alszik) s nyáron jön a következő is.Ő is ott fog aludni.Mi a nappaliban, vagy a leendő gyerekszobában voltunk, de fürdőszoba is jó, tusolós sexhez.
2014. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A sok értelmiség pontozgat, gratula a prűd anyukáknak...
2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!