Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi jött be?

Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom, most szeretnék neki pár új játékra beruházni. Nem tudom miket lenne érdemes amiket szeretnek és hasznos. Amink van : mindenféle zenélő csörgő kütyü, építő kockák, rágókák, labdák szóval minden apróság.. És van még egy kompja. Ügyesen ül, mászik, forog, kapaszkodva meg áll. Foglalkoztató asztal hasznos? vagy mik vannak még? amiket majd használna is?
2014. febr. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon szerette a foglalkoztató asztalt, mert segített neki az állásban de közben egyedül játszott. Használtan már lehet találni 4000 körül, mi úgy vettük és meg is tartom, hátha lesz kistesó.

Az én lányom már ennyi idősen imádta a könyveket is.

2014. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja meg vettünk bp en az ázsia centerben 2500 ért egy gumi csacsit, ami ugrálhat, az is bejött, aztán a mágneses rajztábla. Nagyon szerette az apró képkirakókat még akkor is ha nagyon korai, mert össze vissza pakolgatta őket. Most 15 hónapos és kb ugyan azokkal játszik mint 8-9 hósan.

Akkor kezdte azt is, hogy dobozból ki be pakol, ezert erdemes a jatekokat dobozban tartani omlesztve. Pamperses dobozt is tudsz erre használni.

2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nézek akkor valahol egy ilyen asztalt neki. A játékai egyébként is ládában vannak, igen pakolni ő is imád :) Könyveket egyenlőre még csak rágcsálja :)
2014. febr. 7. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a Fisher Price tanuló telefon jött be nagyon (még mindig nagyon szereti nyomogatni), meg az auchan-os csészerakosgatós. :)

17 hónapos

2014. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ilyen a miénk is.

Többet is arulnak az aprodon 4-6 ezer kozott


[link]


Nekunk is a fp telefon is nagyon bejott!

2014. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!