Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el mernétek vinni magatokka...

Ti el mernétek vinni magatokkal 3 hetes babátokat bevásárolni?

Figyelt kérdés
Auchan, tesco, praktiker lenne az úticél.
2014. febr. 7. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Most nem, sok a beteg influenza, nátha stb.
2014. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
El de inkább csak 1 boltba,bár 3 héttel szülés után eléggé gyenge voltam,mivel alig tudtam enni is,és fájt a gátseb is tuti nem bírtam volna ki 3 boltot.
2014. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem, sok most a baci. Pedig én is vágyok már menni. Meg sok idő is lenne, ő meg bármikor megéhezhet, nem szívesen szoptatnám ott.
2014. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most nem. Rengeteg a beteg ember, nem kockáztatnék.
2014. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
igy télen nem az influenza időszak miatt.
2014. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vinném.A lányom nyáron született,3 hetesen elvittem magammal a boltba,nem volt kire hagyni,párom messze dolgozott.Még így nyáron is benyalt egy betegséget,piros volt a torka stb.Most meg nagyobb az esély a tömegben,hogy összeszedjen valamit.
2014. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is a betegségtől félek. Én jól vagyok, bírnám a strapát. Inkább megpróbálok keríteni valakit aki vigyáz a gyerekekre.
2014. febr. 7. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:
mi úgy mentünk, h a férjem kinn maradt az autoban a kicsivel, en meg bementem a "naggyal "vásárolni.
2014. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Most egyáltalán nincs sok baci. Simán elvinném hordozóban pelussal letakarva. Nem tömegbe készültök, hanem bevásárolni. Nem ugyanaz a kettő. Ott is vannak emberek, de ki tudod őket kerülni, senki nem fog a babára lihegni.
2014. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 hetesben az influenza szezonban semmiképpen nem vinném a gyereket. Nekem most 10 hetes a kislányom, de nem megyünk, pedig már kívánkozik én ís. Apukája egyedül kell,hogy elintézve a dolgokat.:)
2014. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!