Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos lányom 1 hónap...

17 hónapos lányom 1 hónap alatt két cumit rágott szét. Másnál is ennyi cumi fogy?

Figyelt kérdés

Mindenkinél így van akinél cumizik a gyerek? eddig nem volt baj, de mióta kijött négy rágófoga 6 cumit használtunk el, két hete sincs hogy újat kapott, de már ez is szét van rágva. Alváshoz igényli csak, meg ha nagyon nyűgösködik (pl boltban, vagy utazás közben) akkor szoktam neki odaadni. Le lehet róla szoktatni, vagy törődjek bele, hogy most már ez is növeli a havi kiadásokat?


Csak olyan anyukák válaszát várom, akiknek cumizik a gyerek, vagy nem cumiellenesek, a "nem kellett volna rászoktatni" válaszokra nem vagyok kíváncsi!



2014. febr. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 19 hos es amikor jonnek a fogai jobban ragja o is oket meg surubben keri de eddig 1 cumit dobtam ki amit szetragott.Biztos nagyon faj szegenynek az inye es igy konnyit rajta.
2014. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, eddig összesen 2 cumit kellett kidobni amiatt mert szétrágta, még egy éves kora körül, úgyhogy nem, nálunk nincs így, nagyon jól bírják, pedig már régen kinn van az összes foga.

De pl a keresztfiam (pár hónap van köztük) is így fogyasztja a cumikat, mint ahogy írod :) Szóval gyerekfüggő...

2014. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idos koraban nalunk heti 1 cumi fogyott...2es fel evesen viszont egyik pillanatrol masikra eldobta..addig viszont rengeteg cumit dobtunk ki..teljesen szet ragta mindig..k8borito..es draga mulatsag.
2014. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 17 hónapos, most jön a két felső szemfoga (a 14. és 15. fog, az egyik alsó szemfog már kint van), de ő egyik fogánál sem rágta a cumit, hanem a pulóver ujját rágcsálta.
2014. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!