Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla homeopátiás golyócs...

Chamomilla homeopátiás golyócskákat, hogy és mennyit kell beadni 14hónaposnk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig 5 golyócskát tettem egy fél kávéspohárnyi vízbe. Amikor feloldódott, eleinte kanállal adtam neki, utána már itattam vele. Egyszer azt olvastam, h. ezeket a homeós golyókat evés előtt-után kell adni félórával. Én este, lefekvés előtt adtam neki, ha nagyon zizis volt a délelőtt, akkor a délutáni alvás előtt is adtam. Nagy baj nem tudsz vele csinálni!
2014. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy adtam, hogy előtte utána fél óráig ne egyen ne igyon de én csak egy kis műanyag kanálba raktam vizet és abban oldottam fel, hogy minél kevesebb vízzel vegye be.
2014. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!