Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húslevest pürésítve mikortól...

Húslevest pürésítve mikortól adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én 7 hónapos fiam nem eszi meg az ízetlen bébiételeket, sem az általam főzött ízesítetlen püréket. Ma megpróbáltam a vasárnapi húslevesből pürésíteni és az nagyon ízlett neki. De hát azért ebben van fűszer is. Nem lesz baja?
2014. febr. 9. 15:43
 1/6 Tica0121 ***** válasza:
Én a kislányomnak már adok az általam főzött húslevesből. A húsból is. Én nem pürésítem neki, szépen rágicsál (bár még foga nincs). Mindent kicsibe összedarabolok neki és megeszi úgy. Most lesz 7 hónapos.
2014. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tica0121 ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy én nem főzök túl fűszeresen és az én kicsim se eszi meg az ízetlen dolgokat!
2014. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hósan miután a hús be lett vezetve kapta.
2014. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
4-5 hós kortol kezdtem adni.5 hos kortol már a hust is meg zellert stb. egyre több zöldségfélét a levesből. nagyon szerette.
2014. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7-8 hós korától kap húslevest,eleinte turmixoltam neki a répát és a husit,tésztát a lével,most 16 hónapos,még mindig imádja,2 merőkanállal simán benyom belőle :)
2014. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora körül már a húslevesből vettem ki a zöldségeket (répát, krumplit), később már húst is tettem hozzá (7 hónapos kora körül), madj kis tésztát is. Imádta.
2014. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!