Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikeás singlar legegyszerűbb...

Ikeás singlar legegyszerűbb babaágy, aminek az oldala nem levehetős, meddig volt jó babádnak?

Figyelt kérdés
Meddig tudjuk maximum használni, mikortól kell majd új? Ha tud majd járni?
2014. febr. 9. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:

erre gondolok:


[link]

2014. febr. 9. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:
17 hós a Fiam, 10hós kora óta jár, még mindig ebben alszik. A legalsó fokozaton van az alvófelület.
2014. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi végül kaptunk kiságyat, de mi is ezt nézegettük. Szerintem nyugodtan vegyétek meg, mert akár meddig tudja használni, esetleg ha szükséges lesz majd akkor 3-4 rácsot apuka kivág/ kiszed belőle/ átalakítja kiszedhetőre. Szerintem nem sok értelme van drága kiságyat venni, mert ha már pl. ággyá alakítható akkor meg már jön a teso, vagy úgy is vennénk neki normális méretű ágyat.
2014. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam, mi még ezt használjuk, teljesen jó, pedig korán kezdett járni. Nincs kivehető rácsa, de most még nem is hiányzik. :) Annyi, hogy ne a legolcsóbb matracot vegyétek bele, mert igazából az a lényeg, nem maga az ágy. Mi olyan 5000Ft körül vettünk, nem tudom a nevét, levehető a huzata és nem egyforma a két oldala (nem kókuszos, mert ahhoz nem lehet légzésfigyelőt használni).
2014. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 porcukormókus ***** válasza:

Nalunk mar a mosodik gyerkocot "szolgalja", semmi gondunk nincs vele. Annyi talan, hogy nem tetszett a natur szine, ugyhogy mi behuztuk egy dio-paccal.

A nagylanyomnal kiszedtunk belole ket racsot, amikor kb 20honapos volt, ugyogy onnantol szabadon jarhatott ki-be. Aztan megorokolte a kisoccse, o most 16honapos, szerintem meg egy evig biztos ebben fog aludni.

Van, hogy 2,5eves nagylanyom meg bevagodik az occse melle es ketten ugralnak benne, es kutya baja. Nagyon birja a strapat!

2014. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!