Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az első gyermekem 3 éves , most fogok szülni egy ikerpárt.

Azon gondolkoztam hogy segítségre van szükségem, így azt ajánlotta a védőnő hogy csecsemő és gyermekápolót kérjek fel. Mit gondoltok erről ? Nektek volt ilyen segítségetek ?



2014. febr. 9. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni,hogy egy idegen járjon keljen a lakásban, gondozza a gyerekeimet. Végülis Őt is csak napközbenre lehetne felfogadni,nem? Én inkább az elején a családot mozgósítanám, de én persze tudom, hogy számíthatok rájuk. Jönne, anyukám, anyósom, húgom. Szépen felosztanák az első pár hetet. :) Utána a nagy menne oviba és napközben meg ellennék az ikrekkel.

De persze, csak jártatom itt a számat, igaziból azt akkor tudnám meg milyen nehéz, ha benne lennék. Mert azét sok mindentől függ. Alszanak e éjszaka a gyerekek? Így ki tudom-e magamat pihenni én is. Hasfájósak? Milyen "aktív" gyerkőc a nagy? Mert pl az én 3 évesemmel úgy érzem, hogy elboldogulnék az ikrek mellett és fordítva. Apuka mennyit tud esténként segíteni, pl a fürdetésben, altatásban, vagy esetleg a házimunkában?

Vaaagy! Ha már fogadnék valakit, az lehet, hogy inkább egy takarítónő lenne! A kaját meg rendelném az elején. Már ha ez mind beleférne anyagilag.

Ennyi jutott eszembe. :)

2014. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az elözö hozzàazolót,csak a kèrdèsedet.Szerintem kelleni fog,az elejèn,amig 3órànkènt kell etetni biztos jól jönne.Gondolj bele,hogy elsö idökben egy babàval is nehèz.Az sem biztos,hogy egy idöben fognak mindig mindent csinàlni.NEKED is csak kèt kezed van,ès egy nap csak 24óràból àll.Kèsöbb szerintem egymàshoz szoknàtok a picikkel.Meg a piciknek is meg kell szokni a kinti èletet,egymàst a kinti èletben,ès tèged is.Utàna màr szerintem könnyebb lesz.De addig mèg pihenned is kell valamikor.
2014. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú,én eggyel sem boldogulok néha...persze ez nagyon függ a gyerekek természetétől,nekem ő a 3.,de a legnehezebb természet,mellette ikrek???én 6 ápolónőt fogadnék(egyet magamnak)
2014. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet ez elso hozzaszoloval. Mar hogy ne jonne jol nap kozben a segitseg, akkor meg non-stop szoptatas van. Amennyiben van tej. Na most ez ket gyerek fele elosztva egyedul nem tudom hogy lehetne megoldani. Mig az egyik szopik masik ordit? Nagyonis jol johet egy segito kez (minimum). Ha en jarnek hasonlo cipoben, nekem sem lenne csaladi segitseg.


Ejszaka pedig jo esellyel ott az apuka, o is tud segiteni (ezt meg mindig az elsonek)


Szoval szerintem jo otlet ez a gyermekapolos dolog. Sajnos nem tudom, hogy mukodik, de szerintem guglin jobban utana tudsz nezni, mint itt.


Kitartast neked!

2014. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mig az egyik szopik masik ordit?"


Bocs, ezt nem értem... Jó esetben két melle van a nőknek...

2014. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!