Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes járókát venni?

érdemes járókát venni?

Figyelt kérdés
mennyire van el benne a baba?most 6hónapos a babám-kúszik-mászik,főleg az elosztó,zsinórok,kábelek érdeklik.érdemes beletenni,amig pl.átveszem a postát,wc-re megyek..
2014. febr. 10. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyik gyerekemnek sem vettem, megoldottuk anélkül.
2014. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már nem nagyon divat a járóka, de én szerettem.

Lehet, hogy már nem fogja szeretni a bezártságot, ha már kúszik-mászik. Elég korán kell rászoktatni, hogy megmaradjon benne.Arra viszont nagyon jó, hogy biztonságban érezd magad, ha dolgod van.

2014. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, ha nem állandóan ott van a baba.


A nappaliban/könyhában ha olyan dolgod van, amikor jobb,ha nem kerül a lábad alá a gyerek, mindenképpen jó, mert la´t téged, tudsz vele beszélni, és mégis nyugodt lehetsz, hogy biztonságban van.

2014. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem volt el benne,de ha a régi fajta lett volna(rácsos),akkor lehet,h el lett volna,mert abban meg tud kapaszkodni rendesen,ha már tud állni."Sajnos" mi ajándékba kaptuk az új fajtát,ami ugye hálós,nem kérdezték,melyiket vegyék,így nem volt választásom.
2014. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém egy percet nem maradt meg benne. Nálunk baba karám van, az viszont bejött.
2014. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a hagyományosra gondoltam-nem drágán láttam-lehet,hogy érdemes tenni egy próbát

köszi a válaszokat

2014. febr. 10. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod próbálni, figyelj arra, hogy kezdettöl ne "büntetésnek" érezze, hanem egy új játszóhelynek. Esetleg mássz be eleinte mellé, vagy pár érdekes játéka csak ott legyen használatban, stb. A lényeg, hogy amikor ott van, akkor örömmel legyen ott, és pozitivnak érezze.


Meg természetesen ne legyen órákig benne, mert az unalmas.

2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányomnak nem raktuk össze, pedig megvolt (még a miénk volt anno).

A fiamnak most összeszereltük, és nagyon nem bánom!!

Mondjuk mióta mászik, már szívesebben van a járókán kívül, de amíg nem tudott mászni, addig nagyon jól eljátszott benne. Még most is, csak már vágyik kifele. :)

Én azt mondom, hogy vegyetek!

2014. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!