Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ki vittétek úgy a babátokat...

Ti ki vittétek úgy a babátokat sétálni amikor már kézen fogva lépegetett?

Figyelt kérdés
9,5hós kislányom nagyon szépen megy kézen fogva arra gondoltam hogy ki viszem egy kicsit hogy legyen a levegőn és ott sétáltatnám. Ti is ki vittétek?

2014. febr. 10. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
NEM szabad kézen fogva vezetgetni a gyerekeket!!!!!!
2014. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó sokat kézen fogva vezetgetni, pláne nem ha még csak 9,5 hónapos. Inkább babakocsiban vidd. A sok sétáltatás még nem tesz jót neki.
2014. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem kellene sétáltatnod. Tudom, tetszik neki, meg nyújtózkodik biztosan, de nem teszel vele neki jót. Önmaga kell elindulnia, hidd el tapasztalat. A nevelt kislányomat is így kézen fogva vezetgették, egy métert nem mászott, és semmi egyensúlyérzéke nincs sajnos.

Tehát a kérdésedre a válasz nem, nem vinném így ki..:-/

2014. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert soha nem vezetgettuk kezenfogva, lakasban sem, nem tesz jot a fejlodesenek, ha raerez az izere abba fogja hagyni a maszast!

A kisfiam is lepegetett mar ilyen idosen, sot ha megszerezte a porszivot akkor szaladt is ahogy tolta, kulonben maszott, es ha butorban vagy mashol fel tudott kapaszkodni akkor ott lepegetett, korbejarkalta a dohanyzoasztalt stb de soha nem fogtuk meg a kezet hogy jarassuk, es masnak sem engedtem meg, anyosnak is ez lett volna a maniaja hogy "setaljunk".

2014. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
érdekes nekem a védő nő mondta hogy ha a baba akarja akkor lehet és nem sokszor van sétáltatva. bútorok mentén szépen megy kapaszkodva és van mikor 1-2percig is meg áll kapaszkodás nélkül.
2014. febr. 10. 13:04
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
Az enyém is kézenfogva sétál, már itthon megy egyedül is, de azért még többször még kéri a kezünk. Én már vittem le így sétálni, no nem sokat csak itt a ház körül, ha babakocsiba viszem is kikéredzkedik belőle.
2014. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért pontoztad le a hasznos válaszom, mert a védőnőd hülyeséget mondott neked??

Akkor vezetgesd csak, majd jól tönkreteszed vele a gerincét és hátráltatod a mozgásfejlődését.

1. voltam és én meg mint gyógymasszőr javasoltam neked a "hülyeséget"....

2014. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
akkor hagyd, had élvezze amit tud, hidd el, ha már ilyen ügyes, akkor hamarosan menni fog neki "nélküled" is.
2014. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
4-es nálunk nem akarja abba hagyni a mászást. sokszor van mikor veszem ki a kiságyból és le akarom tenni a szőnyegére ahogy a lába a talajon van már lép is. de ugyan úgy mászik is.
2014. febr. 10. 13:08
 10/30 anonim ***** válasza:

4-es vagyok ujra. Minden elottem valaszolonak tokeletesen igaza van, szerintem fogadd meg a tanacsokat!

Amit meg hozzatennek, a rendes fejlodes akadalyoztatasan tul, hogy meg fogsz bolondulni ha mar most "kiszoktatod" a babakocsibol. Amikor majd tenyleg elindul es szalad esz nelkul, mert meg kicsi lesz akkor fegyelmezni, es nem fogod tudni beletenni a babakocsiba pedig hidd el az lesz minden vagyad :-)

2014. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!