Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek az egy hetes gyermeke sokat volt ebren?

Figyelt kérdés

Hogy eltetek meg?

Mikor pihentetek mellette? Milyen surun evet a pici egy nap?

Mennyi ideig volt fent egyszerre?


Minden erdekelne :)


2014. febr. 10. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
elég nehezen bírtam az elején aztán belerázódtam.Születésétől napközben 2X20 perceet aludt,éjszaka 2 x ébredt.1 éves kora körül változott,már alszik 1-1,5 órát egyhuzamban,de azt csak egyszer,éjjel még mindig ébred 1x.Elég sűrűn szopizott rövideket.
2014. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam dettó mint az első válaszolónál, de engem eleinte nem viselt meg, csak pár hónap után. Ja ő éjszaka is borzasztó rossz alvó volt, 7-8 hónapos koráig legalább 10-szer ébredt éjszaka szopizni, és amikor már nagyon nem bírtam, leszoktattuk erről. Másfél évesen jött ki az utolsó kis őrlőfoga, azóta van csak hogy egyben átalszik egy éjszakát, addig nem volt ilyen. Nappal alszik 1-1,5 órát ebéd után, szóval a nappali alvása sokat javult. Ja 2-3 óránként evett nappal, max fél órán át. Addig pihentem mellette :)
2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most 2 és fél hónapos a babám de már nagyon sokat javult a helyzet alvás terén. Ő sem volt az elején az a baba aki eszik-alszik.Mikor hazajöttünk a második héten képes volt több órát fennt lenni egyhuzamba de ez nagyon változó volt hogy mennyit volt fennt. Az első pár hét nekem is nagyon kimerítő volt, főleg hogy hasfájos is volt ezért éjszaka nem aludt. Mikor délelőtt elaludt akkor én is lefeküdtem így tudtam pihenni egy kicsit. Nem evett olyan sokszor kb. 6-szor de azt össze vissza ahogy aludt (most eszik 5x) de akkor elég nagy adagokat evett. Majd kialakul nektek is egy rendszer és akkor jobb lesz. Nálunk olyan 6-7. hét után kezdett alakulni (mikor a hasfájás is elmúlt). Még most se egyforma mindennap nap, de már nagyjából ugyanakkor szokott enni, illetve aludni, és ő már egyhuzamba tud 8 órát is aludni egy ideje.:) (Igaz tápszeres baba)
2014. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, én az első hónapban úgy éreztem, hogy nem is alszik a kisfiam, olyan volt, mintha állandóan ébren lett volna :), persze ez túlzás, nálunk kb. a 3. hónap végére alakult ki, hogy mikor aludt, evett stb., nem volt könnyű az eleje, nagyon fáradt voltam sokszor, de éjszakára magam mellé vettem az ágyba - nem érdekelt ki mit mondott, egyébként szinte orvosi utasítás volt, mert nagyon sokat fogyott, azt mondta a doki, hogy bármikor ha csak nyikkan azonnal etessem meg - így azért tudtam én is aludni, a második hónapban szépen beszoktattam az ágyába, egy 24 órában kb. 10-12-szer evett, bármikor ha aludt én is lefeküdtem vele nappal, első baba, megtehettem :), kitartást, idővel sokkal jobb lesz, 9 hónapos kisfiú anyukája
2014. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!