Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenka: miből-mennyit?

Mosható pelenka: miből-mennyit?

Figyelt kérdés
Milyen részéből mennyit érdemes venni? Ti hogy csináltátok? Érdemes olyan pelust választani, amiben minden egyben van, vagy inkákbb külső-belső-papír stb. sokrészest? Hol vásároltatok?
2014. febr. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én a neten vásároltam használtan az újgenerációs mosható pelenkákból egy 24 db-os készletet! Külső plusz betét meg sok-sok jó tanács!Itt a gyakori kérdések között is találsz nagyon sok infót ezzel kapcsolatban, illetve ha beírod a keresőbe akkor a google is kidob sok lehetőséget!
2014. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, kinek melyik válik be. Én hasznátakból vettem egy-egy darabot, ami aztán a legjobban bejött abból vettem több újat is.

Az én tapasztalatom az , hogy ami külső + belső külön kapható, az jobb nedvszívó (pl. monapel, kushies), ami AIO az meg jobban néz ki. Ez utóbbiból a cool a baby elég elérhető áron van, én külön varrattam hozzá plussz belső betéteket. Összesen olyan 30 db pelenka lehet itthon.


Olyan 30-40 ezer forintot költöttem az egész pelenka csomagomra kb. az 1/3-a új , a többi használt, viszont két gyerekem használta/használja még mindig. Habár éjszakára és utazáshoz én eldobhatót használok.

2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is úgy döntöttünk, hogy moshatózni fogunk. Azt tervezem, hogy egyméretes külsűt fogok venni, mert az jó az újszülött kortól egészen a leszokásig ebből mondjuk 7-8 db-ot és belsőből+perfoldból 28-30 db-ot hogy csak 3 naponta kelljen mosnom.
2014. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!