Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekötés mellett maradt valaki...

Lekötés mellett maradt valaki terhes?

Figyelt kérdés
40 ÉVES VAGYOK HÁROM CSÁSZÁROS GYEREKEM VAN ÉS LE VAGYOK KÖTVE MÉGIS TERHES LETTEM!!!!!!!!!!! Hogyan tovább? A dokit aki a lekötést csinálta beperelhetem?

2014. febr. 13. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

elköttetésre gondolsz?


nem perelheted be, mert nem 100%-os, gondolom erről kaptál is papírt, vagy a műtét előtt aláírtad, hogy ennek a tényét elfogadod

2014. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömmel megtörtént, ugyanez a szituáció, 3 császár után, viszonylag fiatalon elkötötték, mert életveszélyes lett volna még egy terhesség. Teherbe esett, vállalták, megszületett a baba, mindenki jól van.
2014. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről, de elhiszem hogy váratlanul ért! Igazi csoda- ami veled történt. Én biztos megtartanám a helyedben, ha már így alakult! De persze ez csakis a te-ti döntésetek!!
2014. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak ha kiveszik a méhet,az a 100%,az elköttetés sem.

És nem lehet beperelni,szóval ne is remélj milliós összegeket,mert közlik előre,hogy ez nem 100%-os megoldás,sőt még vissza is fordítható általában.

2014. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!