Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok adott az új kistesó...

Nálatok adott az új kistesó ajándékot a nagytesónak amikor a picit hazavittétek a kórházból? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Nem gondolnék hatalmas ajándékra. 3 hét múlva szülök, és mivel a kisfiam imádja az autókat, arra gondoltam, hogy a kishugi egy kisautót fog vinni neki. Jó ötlet?
2014. febr. 13. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy Micimackós faliképet :) Szerintem jó ötlet.
2014. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is így terveztem,de aztán elmaradt. végül olyan boldogan fogadta a tesót,hogy nem is hiányzott neki a plusz ajándék.
2014. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, jó ötlet :) Nálunk májusban jön a kistesó, és a fiamnak mindenképpen szeretnénk egy csúszdát úgyhogy azt fog hozni a kistesó. Elég nagy ajándék, de egyébként is megvettük volna amikor beköszönt a jó idő.
2014. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, egy plüss Süsüt hozott, a 1,5 évesem nagyon örült neki, sokáig azzal aludt utána
2014. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, de jó ötlet!
2014. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálunk hozott. amikor jöttek a kórházba látogatóba apával, akkor ott volt az ágyában :)

de mit is...? nem jut most az eszembe, de volt egy legó és egy valami személyesebb is.

2014. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk hozott a hugi ajándékot a nővérének. Ő ló és póni mániás, így egy pónit kapott, és azt mondtuk neki hogy a kishugi ajándéka.
2014. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Bori es a kisteso konyvet, turbocsigabol ket figurat (kedvenceit) es smarties-t.

2014. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hozott a kicsi a nagynak, szerintem aranyos dolog.

Bár enélkül is orült volna:)

Azóta is, ha kicsinek vásárolok valamit, ugyanakkora összeget költok a másikra is.

2014. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éves volt a fiam, mikor születtett a hugi, és "kapott tőle" egy játékórát. Örült neki, de így utólag azt mondom, hogy nem osztott, nem szorzott a dolog. Nem maradt meg benne, hogy a hugi adta az ajándékot.
2014. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!