Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szomszédaim mindig sajnálnak...

Szomszédaim mindig sajnálnak a babám miatt?

Figyelt kérdés

Két szomszédom van, mindkettőnek van babája. Az, hogy mennyi és milyen nemű, azt most nem írom le.

Nekem egy 3,5 hónapos kisbabám van.

Nagyon sokszor összefutok velük, ők a tapasztalt anyukák, én meg a kis kezdő. De még ezzel sincs baj.

Sajnálkoznak a babám miatt, pedig szerintem nincs rossz babám.

Az tény, hogy mindkettőjük kisebbik babája jó baba, nem hangosak, alig hallani őket, jól esznek, alszanak éjszaka, legalábbis mi nem halljuk, pedig vékonyak a falak.

Mégis mondják, hogy halljuk szegény babámat, hogy mennyit nyöszörög egész nap, meg stb stb.


tény, néha sokat nyöszörög, de nem sír.

Szerintetek, milyen babám van? Az itt fórumozóktók kérdezném, tudom, hogy ez egy anonim oldal, tehát őszintén az igazat, ne azt írjátok, amit hallani szeretnék.


napi 5x eszik cumisüvegből 130ml-ket.

este 9 körül alszik el, de mindig megébred fél órára rá, vagy egy órára rá, olyankor cumi vagy nyugtatás és alszik reggel 8-ig. Ezt a megébredést ők hallják.


nappal sokat nyöszörög, mert ő hangosabb baba, sokat dumál, de nem sír. Néha elégedetlenkedik, meg hamar kifárad és olyankor már nyűgösebb.

Nappal így alszik

9:30-tól 1 óra.

délben 1-2 óra

délután 40 perc, van, hogy 1 óra

fürdés előtt 30 percet hagyjuk


ébrenlétkor változó, van, hogy elvan hang nélkül egész nap, de ő inkább gagyorászik. Erős hangja van, ez tény, de még sosem sírt torkaszakadtából, vagyis alig sír, szinte nem is sír, csak hangos a nyöszörgése.


szerintetek? már kezdem elhinni, hogy engem tényleg sajnálni kell. Eddig jól éreztem magam, de az utóbbi napokban már eléggé letargiában vagyok.


amúgy elköltözünk hamarosan innen. (részben ezért is)



2014. febr. 14. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a francokat érdekel téged, hogy más mit gondol akár rólad, akár a babádról? Próbálj még most leszokni arról, hogy tegyél más véleményére! Figyelj a babádra, legyetek egy hullámhosszon, fejlődjön szépen, más nem számít.
2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De miért osztod ezeket meg velük, vagy honnan tudják? Lehet panaszkodásnak veszik azért sajnálnak.
2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alszik szinte egész éjjel? Összetettem volna a két kezem ha nekem is aludt volna ennyi idősen,volt hogy fél éjszakát átüvöltötte,nem tudtunk vele mit kezdeni,hasfájós volt nagyon.

Alvás-evés szempontjából mintababád van,nappal meg had gügyörésszen,az a dolga.

2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedet meg is válaszolod. Írod, hogy nem sír, gagyarászik, jól elvan. Akkor hol a probléma. Ja, hogy a szomszéd mit hall? Nehogy már emitt érezd rosszul magad! Egyik füleden be, a másikon meg ki.
2014. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem panaszkodom, sosem szoktam, pont amiatt nem tettem eddig, mert nem volt miért. De ők csakazértis, Nem rosszak, tehát aranyosak, csak tényleg sajnálnak, mintha ez olyan rossz lenne, vagy olyan rossz lenne nekem.

heti rendszerességgel ezzel fogadnak, egy idő után már bosszantó

2014. febr. 14. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Átalussza az éjszakát? Akkor álombaba! Az én kisfiam a mai napig nem aludta át az éjszakákat, de annyi baj legyen! Sőt, az én kicsim első 3 hónapja tömény sírásból állt, ugyanis nagyon hasfájós volt. Mostanra viszont (11 hónapos) egy elégedett, jókedvű, nagyon aktív baba lett, aki alig nyöszörög. Ne foglalkozz velük!!!
2014. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neked a te babád a legjobb. Pont.

Szerintem nincs min gondolkozni, és mások beszólásait figyelni. Neked ő van, a legtökéletesebb.

Az enyém egy üvöltőmasina volt. Meg is kaptam a terhes sógornőmtől, hogy "jaj csak nehogy nekem is ilyen szülessen". :)

Hát tettem rá magasról. Az én babám üvöltve is a szívem csücske volt. Más meg nem számít.

:)

2014. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem sír,akkor miért lenne rossz baba?Enyém egész nap ordít,mert épp ezt élvezi.Amúgy enyém se egy sírós,bár már nagy,de kicsinek sem sírt annyira.

Ne hallgass másokra,most ha te el vagy vele és szerinted nem rossz,akkor bárki bármit mond,nem rossz...Mellesleg én sem szeretem ha okoskodik nekem valaki,csak mert annak több gyereke van,vagy mert csendesebb.Minden babában más a jó és a rossz.Bartánőméké rengeteget nevet,kis vidám,bárhol elalszik,de rettentő rossz alvó.Enyém jó alvó,de sehol nem tud a helyén kívül elaludni.És ő rengeteget nyávog,barátnőméké meg csak a babakocsiban...

2014. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok babához képest az enyémet "jó"-nak tartom. Nem sír egyfolytában nem sír esténként , de a tiedhez képest akkor egy kisördög! Ha nem tud akkor aludni amikor fáradt vagy éppen felébreszti valami akkor képes órákig üvölteni. Nagyon akaratos és hangosan sikongat. Ha unatkozik és jelenésem van nála akkor csak kiállt egyet kettőt. Minél később megyek annál hangosabban "szól" :))))) Akkor az enyémhez mit szólnának??? Vagy akkor mennyire sajnálnának ha igazán sírós babád lenne??? Barmok. Vagy csak irigyek valamiért????
2014. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mar elnezest de egy ilyen pici baba hogyblehet ROSSZ? Ha sir annak bizony oka van... ennyi erovel amelyik felnott azt mondja hogy ehes , almos, faj valamije az is rossz? Nevetseges.... en szepen kiosztanam a szomszedaimat es viszlat... felvilagositanam oket a rossz fogalmarol
2014. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!