Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte mar valaki Dévény...

Vitte mar valaki Dévény tornára a babáját? Mennyibe kerül egy alkalom? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Debreceniek vagyunk, hova vigyük? Tényleg hasznal? Mert a mi kislányunk nem akar forogni se mászni se

2014. febr. 15. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy mennyibe kerül azt nem tudom, szerintem tornász és város függő ( én 10 évvel ezelőtt fél óráért 1500-at fizettem Szolnokon) minden alkalomkor ott helyben... ajánlani nagyon is ajánlom! lányom annak köszönheti, hogy megtanult menni! :) készülj fel arra, hogy fájdalmas masszírozás ez a fajta torna, tehát a baba végigsírhatja az egész kezelést... mi 2 évig jártunk, én első hónapokban a lányommal együtt bőgtem, aztán az ember megkeményedik... :/ mert hát látja az értelmét, lelki problémája nincs emiatt, hogy idejártunk, hogy "megkínozzák" :) viszont önállóan jár és ez minden szenvedést, pénzt megért! :)
2014. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

szia, mi debrecenbe jartunk..ha erdekel a lehetoseg es info ezen az emailen elersz: sasvari.adrienn@citromail.hu

1 evig tornaztattuk ma mar teljesen egeszseges, mozgekony, ugyes kislany es 21 honapos, 14 honapos koraig hordtuk devenyre.

2014. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, irtam emailt!!
2014. febr. 15. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz infót és a telefonszámon tudnak gyógytornászt javasolni.

4000 Ft az 50 perces óra, a kontroll 30 perc, 3000. Ha jól tudom, azonos áron dolgoznak, de ez nem biztos.

2014. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!