Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred vajon 5 hónapos...

Miért ébred vajon 5 hónapos babám minden éjjel óránként?

Figyelt kérdés

Az első 3 órát végig alussza este és utána minden órában felébred.

Nem kimerítő egy ekkora babának az állandó felébredés?



2014. febr. 15. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön még a foga? Lehet, hogy szegénykét az szenvedteti.
2014. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De szerintem jön a foga de vettünk neki az ínyére pár nap fogzásra krémet azóta kevesebbet van a szájába a keze de éjjel akkor is gyakran ébred.

Azt mondta a doki hogy csak akkor kenjük az ínyét ha már nagyon fáj neki mert erős és sok a mellékhatása.

(Dentol)

Pár hete van az hogy többször is ébred az evészeteken kivűl.

És már lassan 3 hónapja csócsálja az öklét.

Oldalt már látszódik hogy már ott vannak a fogcsírák az íny alatt de kibújni még sehol semmi.

Érezni a fog recijéit az ínyen pedig, elég kemény.

2014. febr. 15. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A mienk is gyakran ebred most. Majd napkozben remelhetoleg bepotoljak. Szerintem a foga jon.

6 honapos anyukaja

2014. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak pont 6 hónapos korára tört át az alsó kettő! Ő is nagyon szenvedett! A kenegetés helyett/mellett megpróbálhatod a chamomilla vulgaris ch 15-t! Nekünk bevált: sokkal nyugodtabban alszik! Nem tudom másnál, hogy volt, de őt nagyon lefárasztotta a sokszori ébredés. Napközben jobban tudott aludni..
2014. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbáld ki a hűthető rágókát, vagy van egy gél, azt is fogzásra szokták használni. Gengigel baby. Próbáld ki, hátha segít :)
2014. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!