Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 5 hónapos babátok...

Mit csinál 5 hónapos babátok amikor nem alszik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ébren van.
2014. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Játszik.

Kiságyban a játékaival, játszőszőnyegen játszik, egyszer hason aztán háton, forgolódik.

Ilyen zenélős játékokat nyomkodja, magyaráz. Ha megunja sír, és akkor mást találok ki neki.

Nálam nagyon fontos szempont, hogy magát szórakoztassa. Persze én is szoltam vele játszani, de a legtöbbször magában van. Vettem neki vetítőt és azt nézi.

Ezért majd hálás leszek magamnak;)

4 és fél hónapos.

2014. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizsgálgatja a játékait, rágja őket, bürrög, a játékhíddal küzd, ölelgeti a plüssjátékait, próbálkozik a fordulással (hasról már megy hátra, visszafelé még nem), illetve egy idő után jelzi, hogy egyedül uncsi az élet, ilyenkor jövünk mi és szórakoztatjuk. A kukucsálós játékot imádja, de azt is, ha erősebben gesztikulálva beszél hozzá az ember, hatalmasakat kacarászik, illetve egy könyvben olvastam többféle ilyen kicsi babáknak való játékot, azokat játszuk, mondókázunk neki. Azért az ébren töltött idő kb. felében igényli, hogy foglalkozzunk vele. Nem sikerült teljesen önállóra nevelnem, de nem zavar, imádok foglalkozni vele, mert általában hatalmas kacagással jutalmazza.
2014. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es, milyen az a vetítő? A mi 5 hónaposunk nem nagyon szereti magát szórakoztatni, aludni is elég nehezen alszik el napközben, van egy 3 éves tesója, ő is nagyon igényelné a foglalkozást (arról nem beszélve, hogy elég mozgékony, sokszor a plafonről kell leszedni, szóval rá is nagyon kell figyelni). Jó lenne valami, amivel a kicsi jobban, hosszabb ideig eltudná magát foglalni.
2014. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Az egész falat "beszínezi" zenél, és figurákat vetít a falra amik forognak. Sötétben nagyon jó! Napközben közel kell tenni a falhoz.


Amit én vettem az Tomy, 4500ft volt. Van chiccoba is de az 13-14 ezer forint és ugyanazt tudja, tehát a márkát fizeted.


[link]

2014. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, köszi!:) Már nézem is:))
2014. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vetítőhöz szeretnék hozzáfűzni,hogy az én 4,5 hónaposom is kapott karácsonyra (akkor 2 hónapos volt), imádja, este ez a műsor - de Brendonosat kapott, az 12 e volt, ha tudtam volna hogy van másmilyen is, akkor az olcsóbbikat választom.

Egyébként most ő is a tornázójával van el, bátyjával kacarászik, székében ülve néz minket, könyvet, plüssöt adok a kezébe, elkezdtük a hozzátáplálást és szinte egész nap várja a kaját...

2014. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!