Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csikorgatja a fogait, mit...

Csikorgatja a fogait, mit tegyek hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés
Még csak 8 hónapos és 4 foga van, és a fogcsikorgatásra nagyon rászokott. Nem tudom hogy mit csináljak hogy leszokjon róla...
2014. febr. 15. 17:12
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Leszokik magától.Tetszik neki.Pár hét és megunja.
2014. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 5 éves lesz a kisfiam,Ő 1 éves kora óta csikorgatja a fogait.Már a hideg kiráz tőle,ha meghallom,de nem tudok vele mit csinálni.2x voltunk már vele fogorvosnál,a fogai teljesen épek,semmi bajuk,azt mondta a doktor,hogy ne aggódjak előbb-utóbb leszokik róla...

Úgyhogy kitartás Nektek (is)! :)

2014. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 2 éves és ő is csikorgatta fogát. Bár a hideg rázott tőle, nem reagáltam rá, látta, hogy "nem érdekel", abba is hagyta.
2014. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 15 honapos es ejjel almaban csikorgatja a fogait. Nem tudom, hogy csinalja, de szornyu hallgatni. A ferjem pedig a mai napig is csinalja, 28 evesen. Ugy hogy ejjel hol az egyikuk csikorog, hol a masikuk :)
2014. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!