Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam vagy ne hagyjam?

Hagyjam vagy ne hagyjam?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, mindkettő lány, a nagy 4 éves, a kicsi fél éves. a kisebbik nagyon élvezi, mikor a nagy gyenteli őt. Pl a kicsi fekszik hanyatt a kanapén, a nagy megfogja a kezét, és elkezd ugrálni. Mondanom sem kell, rázza az egész kis testét, rossz nézni. A kicsi majd kicsikkan. Másik, fekszenek a szőnyegen, a kicsi hason, a nagy meg húzza a két lábánál fogva. A kicsi reakciója, kacag majd kicsikkan. Én ilyenkor mindig szólok a nagynak, hogy szebben meg óvatosabban játsszon a kicsivel. De a férjem azt mondja hagyjam, mert a kicsi is nagyon élvezi, mert akkor nem kacagna rajta ennyire. Ha szépen játszanak nem kacarászik ennyire, csak ha gyenteli.


Szerintetek is hagynom kellene? Szerintem így könnyen megsérülhet a kicsi. Azért nem egy súlycsoport még a két gyerek. Vagy túlaggódom?


Köszönöm a véleményeket.


2014. febr. 16. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
te hova valo vagy, hogy ennyir tajszolassal irsz? magyarul mit jelent az, hogy kicsikkan mg gyenteli? ertelmesen irj inkabb...
2014. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezeket a szavakat honnan szedted? Jézus. Kérdésedre válaszolva hagyd. Ha a kicsinek nem tetszene nem örülne nevetve. Valószínűleg a nagyobb is ezért csinálja.
2014. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Te meg 80 éves vagy első, hogy nem hallottad még ezeket a szavakat?

A gyengébbek kedvéért:

kicsikkan: nagyon nevet, kacag.

gyenteli: nyúzza, vonja, picit vadul vele

2014. febr. 16. 16:32
 4/32 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja értelmezni a kérdést, az ne válaszoljon, lépjen tovább. Kösz.
2014. febr. 16. 16:33
 5/32 A kérdező kommentje:
Á, értem, szóval egy Szögedről felcsúszott panelproli vagy. Így már nem csodálkozom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni. Lépj tovább. Szevasz.
2014. febr. 16. 16:35
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, miért, baj lenne ha a válaszoló 80 éves lenne?

Miért baj, ha a gyerek nevet játék közben? (egyébként nem kell megsértődni, mert valaki nem érti ezeket a szavakat)

2014. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Akkor ne hülyézzen!! Szerintem.
2014. febr. 16. 16:39
 8/32 anonim ***** válasza:
46%

Ostoba primitív emberek. Ne törődj velük kérdező. Ha lenne egy kis hangyányi agyuk, akkor a szövegkörnyezetből rájöttek volna, hogy mire gondolsz, ha már a szavak konkrét jelentését nem tudják. De nincs.

A kérdésedre válaszolva szerintem hagyd őket, és addig örülj, amíg nem verekszenek :-) Picit talán jobban figyelj rájuk mikor ezt csinálják. Minden jót nektek!

2014. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Román származású lehet,ők beszélnek így!
2014. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
minden sértő szándék nélkül... merre laksz? mert én se hallottam még soha ezeket a szavakat (én győri vagyok, éltem már Hajdú-Bihar-ban, Szolnokon, de egyik helyen se használták...) válaszom nekem is az, hogy hagyd... örülj hogy így eljátszanak és élvezi a kicsi... :)
2014. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!