Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alazik nappal és...

Mennyit alazik nappal és éjjel 16 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Az én csemetém mindig rossz alvó volt. Most is keveset alszik. Szerintetek ez nagyon kevésnek számít?

Reggel 6 vagy 6:30 kor kel, de úgy hogy éjjel többször ébreed cicizni, átlagosan 4 x.

Nappal 30 perc és 1,5 óra között változó mennyit alszik.

Este 20:30 kor tudom letenni.

Mit gondoltok?



2014. febr. 17. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó alvó, de vannak ilyen gyerekek, ezzel nem tudsz mit tenni. Ő ilyen. Az én fiam a nagyon jó alvó gyerekek közé tartozik, ő 16 hónaposan nappal 4 órát aludt egyben, éjjel 12 órát ébredés nélkül. Most 20 hónapos, annyi a változás, hogy nappal "csak" 3,5 órát alszik.
2014. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Este fél 9-től reggel 8ig alszik a fiam, napközben 1x ebéd után 1,5 órát. Majd változik az alvása, úgye tudsz mit tenni..
2014. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na végre egy hasonló baba...érdekes,mindenkinek akit kérdezek szuper jó alvó babája van(éjjel 12 óra,nappal 3-4...)ebbe már belebetegedtem,állandóan keresem a megoldást,miért nem alszik többet?mit csinálok rosszul?szinte már mindent kipróbáltam több-kevesebb sikerrel..kérdésedre válaszolva kb:ugyan annyit alszik az enyém is,mint a tiéd és szerintem is ez kevés..
2014. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyém is nagyon keveset alszik, 17 hónapos. 7-8körül kel, 8-9kor fekszik és összesen egy órát alszik napközben. ha 9kor kel reggel, van hogy nem is alszik napközben, de akkor nagyon nyűgös estére. ha pedig véletlen alszik két órát, akkor 10-11ig nem lehet letenni
2014. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Este 7/fél8tól alszik reggel 7ig.Napközben úgy 11-től fél 1ig,de elég változó. 30perc és másfél óra között alszik 99%-ban,néha 2órát.

Szerintem nem alszik keveset a gyereked,ha úgy akarnám,letehetném én is este akár 10-11kor is,akkor is 7kor kelne,nem egyszer volt rá példa,hogy valami miatt akkor aludt el.

Bár nekem éjjel nem eszik,mert nem is cicis,de rengetegszer felébred vagy nátha,vagy foga,vagy csak úgy valami miatt.

2014. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka 9-10 órát, napközben 1,5-2 órát általában kétszerre.
2014. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam este 8 körül fekszik le, éjjel 1-2-szer felébred, de hamar visszaalszik. Reggel 5-6 között ébred (hétvégén is :((( ). Napközben egyszer alszik 1-1,5 órát. És ez már sokkal-sokkal több mint 1 évvel ezelőtt, akkor ennél is kevesebbet aludt. Nekünk ez jutott :) Majd ha ovis/iskolás lesz, nem kell neki könyörögni hogy keljen fel végre.
2014. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!