Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos és kevesebbeket...

9 hónapos és kevesebbeket eszik, mint pár hónapja?

Figyelt kérdés

Kislányom étvágya romlóban van. Eddig megevett egy üvegnyi (190 grammnyi) főzeléket, gyümölcsöt, egy adag tápszere volt 170-190 ml, mára már csak fél üvegnyi főzeléket, jó esetben egy kisebb üveges (170 grammos)bébikaját fogad el, tápszerből reggel pl. már csak 120 ml-t eszik.... ennek fejében jó ideje már éjszaka is ébred enni... :(

Én kitartó vagyok és hozzá igazodom, bár félek azért, nehogy a gyarapodásban megálljon...de remélem ez csak átmeneti. Szerintetek? Volt valakinek a babája így?


2014. febr. 17. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 8-10 hónapos kora között volt hasonlóan, amikor a felső metszői jöttek+elkezdett mászni. Ő akkor 300 grammot fogyott is. Éjjel nem ébredt fel hála Istennek, de nappal sokkal kevesebbet evett, olyan is volt, hogy egész nap 5x100 ml tápszert evett, egy kis keksszel és banánnal, és slussz, semmi mást. Mivel járunk gasztróra tejérzékenység miatt, rákérdeztem, akkor azt mondták, hogy ennyi fogyás éppen belefér abba, hogy a foga miatt nem eszik, plusz egész nap mászik, de ha akkor is fennáll a dolog, amikor kint a fog, akkor nézettünk volna egy vérképet. Szerencsére még aznap megszűnt az étvágytalansága, amikor kibújt mind a négy fog, és 6 héttel később 1 kg-t hízott is.
2014. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az èn lányom is 9 hós. Tiéd hozzánk képest rengeteget eszik. Ő főzelékből 30 mlt, sinlacból szokott 120-140et este, ennél többet soha nem evett semmiből. Mondjuk ő még szopizik de abbol se sokat. Kórházba is voltunk de azon kívül hogy azt mondták erőltessem semmit nem mondtak. Minden rendbe vele. Csak nem hízik. De nem is fogy. Szóval még örülj :)
2014. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!