Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél-e a gyermeked az idegenekt...

Fél-e a gyermeked az idegenektől, hány hónapos?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idős korától kezdve?
2014. febr. 17. 16:41
 1/9 Hanyatka ***** válasza:
Nem fél,21 hónapos!
2014. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még egy: ha fél, miben nyilvánul meg? Mit jelent nálatok az, hogy fél tőle? Nem megy hozzá közel, vagy esetleg sírva is fakad? Mennyi idő alatt oldódik fel?
2014. febr. 17. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam novemberben múlt 2 éves, soha senkitől nem félt. Nagyon közvetlen, barátkozó típus.
2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fél, csak az öreg néniktől néha. 20 hónapos, bebújik mögém, de 1-2 perc után feloldódik.
2014. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos, egy bő hónapja elkezd sírni, ha egy idegen vagy ritkán látott ember másfél méternél jobban megközelíti. Ha távolabb van, vigyorog rá. Kb. 10 perc után már hozzá is nyúlhatnak.
2014. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabszem ***** válasza:
kb másfél éves koráig nagyon barátkozos volt. de utána nagyon félőssé változott.
2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. 11 hónapos kb. 8 hónapos korától kezdte. Felmászik rám és sír, bújik. Minden új dologtól is fél.
2014. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem felt sosem senkitol, mert születése után szureri fesztival volt, és "nagy oromomre" minden rokon nalunk volt, mert mi falubeliek voltunk..
2014. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En feltem kiskoromban. Nem beszelgettem 'idegenekkel'. Peldaul ha megkerdeztek, hogy hany eves vagyok, azt mondtam, hogy sehany meg ilyesmis. Semmilyen komlexusom nincs.Egyetemista vagyok.
2014. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!