Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam mostanában...

17 hónapos kisfiam mostanában gyakran arra riad fel, hogy nem kap levegőt?

Figyelt kérdés
Vagyis nem tud levegőt venni,rossz hallgatni is. Megébred és nem tudja lenyelni a nyálát,felül és levegő után kapkod,aztán sikerül nyelnie és alszik tovább. Eddig soha nem volt hasonló sem,nagyon ijesztő ez az egész :S mindig egyből ugrok,nehogy valami baj legyen :(
2014. febr. 17. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyerekorvost,ilyet nem hallottam még.
2014. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném. Bármi lehet a háttérben, de így látatlanban csak találgatni lehet. Én nem gondolkodnék, hogy vigyem-e orvoshoz, holnap az első utam odavezetne.
2014. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez egy megfázás utàn kezdődött, azt vettem észre hogy éjjel többször felébred és nem kap levegőt. Emellett elviselhetetlen horkolásba kezdett.A fül-orr-gégészetre vittem és ott orrmandula műtétet javasoltak.A torokmandulát meg megkissebbítették.Azóta, megszűnt minden jelenség.A Szent László kórházban voltunk Budapesten Dr Csillag Bélánál.
2014. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vålaszoló vagyok, lemaradt, hogy 21 hónaposan műtötte.
2014. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!