Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen 16-18 fokban hogy...

Ti ilyen 16-18 fokban hogy öltöztetitek fel 1 éves, járni tudó gyermeketeket? Gondolok itt sál-sapka-kabát vastagságra?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat :)
2014. febr. 18. 08:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg leváltottátok a csizmát?
2014. febr. 18. 08:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Harisnyat adok ra egy sima nadragot, kis atleta, hosszu body, vastagabb pulcsi, tavaszi kabat, arra raadom a kis mellenyet, sportcipovel.

Ez pl tegnapra is jo volt mikor ilyen jo plusz fokok vannak.

Ha huvosebb akkor csizmat adok es vastagabb kabatot. Ja meg persze sapkat. Salat mar nem szoktam, kesztyut is csak akkor ha nagyon hodeg van. Nekem a lanyom mondjuk nagyon izzados fajta. Mindjart izzad ha veletlenul is egy plusz reteg van rajta. Nagyon oda kell figyelnem. :-)

2014. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moncsycsy ***** válasza:
én téli sapit és kabátot adok még rá,de alatta csak a hosszú body van és egy vékonyka felső. harisnya és kicsit vastagabb naci, még csizmát hord, mert nem találtunk cipőt, magas a lábfeje :/
2014. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma vettünk tavaszi cipőt, ezentúl azt adom majd rá, eddig a csizmát adtam. Harisnya + nadrág, az overálnadrág (kétrészesünk volt, amiből a kabát még nagy, csak a nadrágját hordtuk) már el van rakva. Kabát még a téli, de már elővettem az átmeneti kabátját, sapka is ilyen átmeneti, már nem a vastag télit adom rá. Sálat még használunk, de csak vékonyat abból is.
2014. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!