Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok miket tud?

9 hónapos babátok miket tud?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kúszik,mászik,feláll,stabilan ül,de felállásból még nem tud,vagy nem mer leülni. Még nem lépeget kapaszkodva. Ügyesen megfog mindent,egészen apró dolgokat is,mindent betöm a szájába. Leginkább így játszik,hogy mindent megrág. Szeret pakolni,és engem harapdálni. 6 foga van. Monja,hogy mama,de nem tudatosan,illetve morog. :-D Nem tudom,még mire vagy kíváncsi? 1 hét múlva lesz 10 hónapos. Nálatok mi újság?
2014. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pont 9 hónapos. Szerintem lustább,mint az átlag,legalábbis mindent kicsit később kezdett el csinálni,mint ahogy írják. Egyelőre tud nagyon gyorsan kúszni, "kutyázni" , ülni, kapaszkodva feltérdelni. Mászni nem akar,de ha akadály van előtte,azon átmászik,alacsonyobb dolgokra félig felmászik. Ügyesen manipulál kisebb-nagyobb tárgyakkal,tornyot ledönt, kockát összeütöget,tapsol, integet, babakönyvet lapoz, rövid szótagokat ismételget, mutatja hogy hol a lámpa, hol van apa. Egyelőre ennyi a tudománya.
2014. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó.

Lányom 9 hónaposan már kapaszkodva lépegetett, rá pár hétre magától elindult.

Tesóm lánya viszont még 10 hónaposan is csak kúszott.

2 éves korukra már egyformán mozogtak, a tesómé is behozta a lemaradást.

Ez nem verseny.

2014. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as! Szerintem mindenki tudja,hogy minden baba más,és senki sem akarja versenyeztetni a gyerekét,hiszen mindenkinek a sajátja a legszebb,legügyesebb,de attól még nem baj,ha valaki érdeklődik,hogy kinél hogyan alakulnak a dolgok. Miért ne? Ez az oldal meg erre is szolgál. 1-es voltam
2014. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9hónaposan stabilan ült mászott kapaszkodva bútorok menték sétált mondja hogy mama apa tátát baba cic bő pápá tete integet adjá persze nem tudatosan :) holnap lesz 10hónapos és már több percig meg áll kapaszkodás nélkül is. imád pakolni harapni (1foga van még csak de 2ő egyszerre jön neki) építő kockát szétszedi formabedobóba néha sikerül neki be tenni a formákat.
2014. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!