Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposnak adhatok már...

13 hónaposnak adhatok már bolti lekvárt/dzsemet?

Figyelt kérdés
Anyukám sütött egy kis lekváros buktát sárgabarack dzsemmel. Bolti dzsem, van benne tartósítószer. Adhatok neki belőle vagy az ilyenekkel még várni kell és inkább házi lekvár?
2014. febr. 18. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Én biztos nem adnék.

(Lepontoztok majd, de én semmiféle cukrot nem adok 2 éves koráig a lányomnak.)

Ha már választani kell, akkor a méz és a saját készítésű házi lekvárra szavazok.

2014. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha egyszer-egyszer eszik ilyet nem hinném, hogy baja lesz tőle.

Mézet viszont két éves korig NEM lehet adni a gyereknek.

2014. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ehhez képest 1 éves kor van méznél a táblázatokban :) én ebből a sütiből adnék neki, de nem csinálnék belőle rendszert, rengeteg cukor van a bolti lekvárban
2014. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy tudtam, hogy mézet 1 éves korig nem lehet adni de még nem kapott és ebben a sütiben sincs. Akkor inkább csak a tésztájából kap nagyon kevéske lekvárral. Amúgy én sem rajongok a cukros dolgokért, a krémtúrót és gyümölcsjoghurtot is én szoktam csinálni neki, max. túrórudit kap egy hónapban egyszer de az szerintem nem mennyiség. Zöld kezeket nyomtam :-)
2014. febr. 18. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves kor után lehet adni mézet.
2014. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!