Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarországon hol csinálnak...

Magyarországon hol csinálnak körülmetélést?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Minden kórházban.
2014. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Gyermeksebészeti osztályokon.

Nekünk a Madarász utcai kórház gyermeksebészetén volt.

Nagyon kedves, emberséges, jól szakemberek vannak ott.

Csak ajánlani tudom.

2014. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Azt miért kell?:(
2014. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 2.valaszolo. irtam peivit ha nem gond!
2014. febr. 19. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
EÜ okból kellene, vagy vallási, vagy csak megelőzési szándékkal akarod meg csináltatni? Mennyi idős a kicsi?
2014. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyenlore csak utana jarok a dolognak. Baba meg a pocakban. De szuletes utan mielobb megcsinaltatni. Egesszegugyi es magan okok miatt egyben.
2014. febr. 20. 06:45
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem akarok beleszólni ne értsetek félre, nem értek a témához, nálunk ilyen a környezetemben se volt. Egy vicc jut mindig róla eszembe, hogy mi hiányzik egy zsidókkal teli repülőről?- Egy kiló fityma...de viccet félre téve, ilyen van még manapság? Ez nem számít csonkításnak? Legálisan lehet ilyet csináltatni akkor is ha teljesen egészséges a gyerek??Ki tudja a gyereket nem-e zavarja majd nagyobb korába, vagy ez miatt lelki problémái lesznek. Milyen egészségügyi oka lehet? Akivel eddig találkoztam senki nem volt körülmetélve és nem volt semmi egészségügyi problémájuk sem.
2014. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem velemenyre voltam kivancsi, hanem segitseget kertem. Neked ez nekem meg mas a velemenyem. Nem vagyunk egyformak.
2014. febr. 20. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Az etikus az, ha a szülő megadja a választás szabadságát a gyermekének. Ha felnőtt lesz, nem biztos, hogy örülni fog. Számos emberrel találkoztam és még többel neten beszéltem, akik nem örülnek annak, hogy a szüleik ezt eldöntötték vallási/divathóbortból.

Én szépen megkérnélek inkább, hogy ne tegyél ilyet :(

2014. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!