Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sport babakocsit...

Milyen sport babakocsit érdemes venni 11kg babának?

Figyelt kérdés
10hónapos ma a kislányom szeretnék neki venni egy sport babakocsit de nem tudom milyen lenne jó. kicsit haspókos nagyon jó étvágyú :)

2014. febr. 19. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó husika :D

Egyébként nekünk Baby Point Flash van születése óta,totál ledönthetős sportkocsi.Nem nehéz,jól megpakolható az alja.

Enyém is jó étvágyú,még magas is,de most 16hónaposan lehet kb 11,5-11,7kiló.

2014. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy fiam van, bár ő is csak 1 évesen volt 11,5 kg, de nem is ez a lényeg. Nekünk Peg Perego Pliko P3 sportkocsink volt (már hónapok óta nem használjuk), én nagyon szerettem, bár az igaz, hogy nem olcsó.
2014. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:

Szia,


Nekünk ilyen van.Nagyon szeretem.Nagy kupolás,cipzárralu dönthető,lábtámlája állítható.Kicsire összecsukható,és vállra tudom akasztani:)

2014. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:

[link]


A link lemaradt:))

2014. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:

A másik ilyen.


[link]

Ez jó a bevásárláshoz:)

2014. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen egy kicsit húsos de a magasság is meg van hozzá majdnem 78-80cm között van :) nekünk eddig mély babakocsink van de azt kezdi kinőni.
2014. febr. 19. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko 3 van, strapabíró, volt, hogy két gyerek ült benne, a 3 és fél éves 16 kg-os, és a másfél éves 10 kg-os. Igaz, hogy újan drága, de használtan kifogtam egy két éves példányt, lábzsákkal, esővédővel együtt 23.000,- forintért. Szerintem érdemes körülnézni a márkásabb, használt kocsik között is.
2014. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!