Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátoknak amikor vajas...

Kisbabátoknak amikor vajas kenyeret adtok milyen vajat használtok?

Figyelt kérdés

Vajat vagy margarint egyáltalán?

Milyen kortól adtátok?

9 hósomnak már csipegethetnék? Kinézi a szánkból a falatot... :)


2014. febr. 19. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A vajas kenyér az vajas kenyér, még mi sem eszünk olyan vacak, szemét műanyag kajákat, mint a margarin, a gyereknek meg pláne nem adnék belőle. 9 hónaposan amúgy már simán eheti.
2014. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
vajat, margarint mi sem eszünk
2014. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vajat szoktam adni neki, néha Flóra margarint, amit a férjem szájából szokott kinézni, aki a koleszterinje miatt eszik, egyébként nem fogyasztunk margarint. (20 hós.) A vajat tejboltban veszem, de néha sima bevásárlóközpontban, mind édestejszínből készül elvileg.

9 hónaposan csipegethet már kenyeret, én adtam neki apró husifalattokat, párolt zöldbabot rágcsált, kölesgolyót, ilyesmit. Lassan eheti, amit ti, persze kevés sóval és fűszerrel, az enyhébb fogásokból már megkínálhatod.

2014. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló, köszönöm, erre voltam kíváncsi.


Az előtte szólóknak csak annyi, hogy NEM a kérdésre válaszoltatok!

2014. febr. 19. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező, OLVASD már el, hogy mit kérdeztél...még azt sem tudod, hogy vajat vagy margarint kapjon-e az a gyerek. Legalább ezt a döntésed megkönnyítettük volna. CSODA egy stílusod van...
2014. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azzal, hogy azt írtam én csak vajat adok a gyerekemnek margarint egyáltalàn nem és 9 hónaposan már ehet vajaskenyér falatkàlákat pontosan a kérdésedre válaszoltam SZERINTEM!
2014. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Margarint sosem adnék mi sem esszük.Igen simán lehet 9 hónaposan már vajas kenyeret ennie,ne tesco gazdaságost vegyél a többi teljesen jó.
2014. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A stílusokat hagyjuk, főleg amilyen emberek vannak itt....

A kérdést ti nem értettétek, azért van alatta a bővebb magyarázat.

Vannak, akiknek a vajas kenyér egyet jelent pl. egy tégelyes Delma vagy Rama stb. "vajjal". Mert így nevezik, pedig ugye margarin, ami növényi eredetű. Azért nem kell ostobának éreztetni a másikat, mert nem írja le ilyen dedós módon a kérdést.

Érdekes amúgy, hogy vannak, voltak értelmes válaszadók is, nekik köszönöm az intelligenciát is a válasz mellett.

A "vajat se, margarint se eszünk" válasz szerintetek a kérdést tekintve hasznos és értelmes számomra? Na hagyjuk. És még nekem van stílusom.....

2014. febr. 20. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
okostojás: a válaszom: vajat (ezt kérdezted, hogy melyiket), margarint mi sem eszünk.
2014. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
ülj vissza az iskolapadba, utána bunkózz
2014. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!