Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétévesen bölcsibe megy a...

Kétévesen bölcsibe megy a lányom, mert vissza kell mennem a főiskolára + részmunkaidős állást vállalok! Anyósom szerint kegyetlen és lusta vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok visszamenni a főiskolára szeptembertől, mert akárhogy is akartam, nem tudtam csinálni a lányom mellett. Apa napi 12-14 órát dolgozik, hulla fáradtan ér haza, más segítségem nincs, a lányom pedig egy energiabomba, így halasztottam.

Anyósom amikor meghallotta, hogy bölcsibe megy a gyerek, hogy tisztességesen tudjam csinálni az iskolát, és még dolgozni is tudok kicsit mellette teljesen el volt szörnyedve. Azt mondta, hogy sok anyuka csinálja meg a főiskolát a gyerek mellett, és én csak lusta vagyok és kifogásokat keresek magamnak :( Annyira rosszul esik, mert tényleg megpróbáltam, de egyszerűen nem bírtam az éjszakai tanulást, utána meg egész nap talpon a lányommal, háztartás, séta, játék... egyszerűen nem ment.

Egyébként a lányom nagyon cserfes, imádja a gyerekeket, a boltban, játszótéren, utcán is megy oda minden gyerkőchöz ismerkedni.

Tényleg ennyire rossz vagyok?


2014. febr. 19. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy vulgáris leszek, de könnyű más f...val a csalánt verni. Millió meg egy gyerek megy bölcsibe, nem az ördögtől való. A fiam is ment én meg vissza dolgozni, mert a GYES-ből nem tudtunk volna megélni. Persze lelkiismeret furdalásom volt meg minden, de végül is imádott járni, teljesen kinyílt, teljes értékű kisember, illetve most már ovis nagyfiú.
2014. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy-régen lehet,hogy más idők voltak.ha közösségi a kislány-még jót is tehet neki a bölcsi.én sem birtam éjjel tanulni-ha lusta lennél,le..nád az iskolát.örüljön,h ilyen igyekvő,több lábon álló menye van.miért hanyagolnád el a gyereket?a minőségi idő számit.és 2évesen már nem gond beadni-nem fél éves.
2014. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, ne add be a kicsit bölcsibe. Ha olyan isten ellen való vétek, akkor kedves mama vállalja be, hogy addig ő vigyázz rá, vagy ez fel sem merült benne?
2014. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem kedves hármas, még halvány szikrája sem. Másfél éves a lányom, de egy percet nem vigyázott rá, nem kérdezte meg kell-e valamit segíteni. mondjuk az egy másik kérdés, hogy nem is szívesen hagynám rá a gyereket.
2014. febr. 19. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 16 hónaposan ment bölcsibe mert mennek kellett főiskolai gyakorlatra,majd utána dolgozni+vizsgázgatni,bár én nem szüneteltettem a sulit de a párom többet volt otthon mint a tied.Meg így is el csúsztam 2 félévet mert olyan kedves tanárok vannak akik tojnak az emberre.

Nincs semmi baj a bölcsivel,legalábbis sz én fiam az első perctől imádja és a társaságra is vágyott.ne hallgass az anyósra,mindig vannak okoskodó emberek mindenki családjában és környezetében.

2014. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!