Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes kis fiam éjjel-nappa...

Egy hetes kis fiam éjjel-nappal alszik. Ez rendben van?

Figyelt kérdés

Második gyermek a családban, de szöges elentetje a lányomnak, aki ilyen idősen vagy sírt vagy aludt, de ilyen hosszúkat (3-4 óra) pl sosem aludt sem nappal sem éjjel.


Rendben van ez így hogy gyakran még szopi közben is bealszik, és ma egyszerűen átaludta a fürdetést, és a végén kelt fel az öltöztetés idejére, aztán evés és már is vissza aludt. Persze örülök ,hogy ennyire probléma mentes babám van, de érdekel hogy van ilyen másnál is, vagy ez lenne a normális?


2014. febr. 19. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából 2 órát van fenn összesen a 24-ből.
2014. febr. 19. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs besárgulva? Szopizik rendesen?
2014. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagyfiam is ugyanilyen volt újszülöttként :) 2 hónapos kora körül kezdett tovább ébren maradni,aztán szépen lassan beállt a rend.
2014. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak azt nézd, hogy nem sárgul-e be

a fiam dettó ilyen volt, én is örültem neki, mert volt mellette egy 17 hónapos mindent felfedezni vágyó tesó is

a fiam 6 hónapig aludt, aztán kinyílt a csipája, onnantól éreztem hogy két gyermekes anyuka lettem :-)

2014. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sárgult be, a kórházban azt mondták h minden rendben van vele, a 4. napon engedtek haza 3875 g-mmal.
2014. febr. 19. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fiam is nagyon kis szunyókálós, mondjuk enyém sárga volt 2 hónapig. Az a baba aluszékony aki evés közben teljesen elalél és még etetés közben is úgy kell ébresztgetni, rázogatni, csipkedni. Ha eszik rendesen, felébred egyedül ha éhes (3-4 óránként legalább) akkor nincs gond. A sárgaság egyébként sunyi mert hozzá nem értő nem is látja, hogy sárga (én sem láttam a fiamon), de az orvos védőnő (kórházban ápolók) mind mondták, hogy milyen sárga.
2014. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét kisfiam 4 hónapos koráig éjjel-nappal csak aludt, észre sem vettük hogy gyerek van a háznál kis túlzással.
2014. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga és eleget eszik akkor örülj neki :) Az én fiam már 2 hetesen átaludta az éjszakát, este 9től reggel 6ig. Nem volt vele semmi baj. 3-4 hós volt amikor már nem csak aludt, de sokáig csak az töltötte ki a napját. Vannak ilyen álom jó babák :)
2014. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ilyen volt az 1. hónapban, de ő a besárgulás miatt. Aztán a 2. hónapban már bemutatkozott. :)
2014. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!