Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak milyen...

1 éves kislánynak milyen szülinapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Már megnéztem neten hogy miket ajánlanak,de már mindene meg van.A készségfejlesztők tömkelege,a daloló mesekönyvtől kezdve,a gitáron át,a zenélős tehénig minden,formabedobó is.Van járássegítő,kemény mesekönyv,plüssök,szobahinta...

Ami eszembe jutott az a tanuló laptop (de minek még egy csörgő,zörgő játék,mikor ott van 10 másik)

vagy hintaló,vagy babakocsi babával (még nem megy magától csak a bútor mellett így még ezekhez is idő kell)

Ruhát nyilván nem veszek mert az nem ajándék hanem fogyó eszköz....

Torta mindenképp lesz,tehát azon felül valami.Tippek?

Előre is köszi :)


2014. febr. 20. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi triciklit vettunk neki..februar 1-en toltotte az elso szulinapjat. Bele lehet kotni es en tolom kozben iranyitom. :-) mire bejon a joido elvezni fogja nagyon mar most erdekli es beleultetem idebent. :-)
2014. febr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi 11-en lemaradt egy egyes :-)
2014. febr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugráló gumiállat, szerintem nagyon jó, a gyerekek is szeretik, a fiam sem tudott még menni, amikor kapta. Kismotor, kis bevásárlókocsi, ezt is szeretik tologatni. Ami még nálunk bejött az a kalapálós játék:

[link]

2014. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laknak, akkor mehetnek a kerti játékok tömkelegei, ilyen még jó eséllyel nincs nekik: medence, felakaszthatós hinta, homokozó

Ha lakásban, akkor már kicsit nehezebb a dolog, esetleg valami fürdős játék.

Illetve olyan ajándék, ami nem kifejezetten a gyereknek szól, de a szülők tutira örülnének neki: aranyos tárolódoboz, mérce (felakaszthatós, van olyan amiben van fényképnek is helye), ruhaakasztó, kisasztal székkel, asztali lámpa meg hasonló kisbútorok. Vagy vannak ilyen játéksátrak, az elég praktikus mert összehajtható picire is.


[link]

[link]

2014. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Baranka ***** válasza:
Nálunk a nagy nyáron született. Kapott medencét amit akár homokozoként is lehet használni. Egymásra rakható karikákat, sajnos nem tudom hogy hívják pontosan.
2014. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba babakocsival jó ötlet. Nekünk azt is kapott a kislányunk mikor egy éves lett, azóta ki se lehet szedni a kezéből :) olyat javasolnék ami ad ki hangot
2014. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lippipippa válasza:

Ha apróságot szeretnél, nézd meg ezt:

[link]

2014. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!