Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki lányt szeretett...

Volt aki lányt szeretett volna nagyon és kisfiú lett? Csalódtatatok? Hogy sikerült túllépni rajta? Ugyanúgy szeretitek a fiatok mintha lány lett volna?

Figyelt kérdés
Egeszséges legyen persze ez a lényeg! Csak érdekelnek a tapasztalatok.
2014. febr. 20. 07:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Én lányt szerettem volna, aztán a 22 hetes 4D ultrahangon egyértelműen kiderült, hogy fiú. Természetesen éreztem egy kis csalódottságot, de azért ez gyorsan elmúlt. Már 20 hónapos a fiam és esküszöm, hogy eszembe sem jut, hogy miért nem lány. Sőt, ha vállalnánk még egy gyereket, akkor szeretném, hogy ő is fiú legyen.
2014. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig két kisfiút szerettünk volna, persze hogy az első lány lett :) Kicsit csalódottak voltunk, de megszületett és imádjuk. Azóta született egy kisfiunk is, és semmi különbség. Ne aggódj, jönnek magától az érzések :)
2014. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól esik a biztatás! Még a kezdeti csalódásnál vagyok, nemrég derült ki hogy fiú. Biztos fogom szetetni de nagyon lányos anyukának hittem magam akinek kéPtelenség hOgy fia legyen:) Erre kisfiu!:)
2014. febr. 20. 07:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanaz van nálunk,is mint a 2-es válaszolónál. :)
2014. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én is tipikus lányos anyukának gondoltam magam és minden vágyam egy kislány volt.

Aztán a 16. héten voltam uh-on és kiderült hogy fiú. Én még sírtam is, olyan csalódott voltam. Kb 4 hétbe telt mire feldolgoztam. Miután megtudtuk hogy fiú lesz, elindultunk ruhák vásárolni és ott jöttem rá hogy a fiúk is milyen aranyosak lehetnek, milyen szuper ruhákat lehet rájuk adni. Na ott már örültem hogy fiúnk lesz és azóta sem bánom.

Imádom a kisfiamat és a mai napig azt mondom hogy nem is kellett volna kislány, nekem a kisfiam a legjobb. :)

Most újra babát várok és eleinte azt mondtam hogy fiút szeretnék mert hogy olyan jó hogy fiam van, de közben már hajlok a lány felé is, végülis jó lenne egy kislány is, de már egyáltalán nem ragaszkodom hozzá.

Hidd el, 1-2 hét és szépen megbarátkozol a gondolattal és utólag már te is azt fogod mondani hogy milyen jó hogy fiú lett.

11hónapos kisfiú anyukája és 6 hetes kismama

2014. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan fordítva volt, de azért a kezdeti sokk itt is megvolt. ma már viszont el sem tudnám képzelni, hogy fiam legyen :) Minden kialakul, adj egy kis időt magatoknak!
2014. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy szerettem volna, h először kisfiú és utána lány. De valamiért ahogy megtudtam, h fiú, picit csalódott voltam én is. De mikor apukám és a férjem örültek nekik abban a pillanatban varázsszerűen eltűnt a csalódottságom. Novemberben múlt 2 éves, imádom, nagyon okos. Szereti a házimunkát is ami majd előny lesz a csajoknál, közben meg kis vagány. :) Mikor picike volt, féltem, h nem tudom olyan aranyosan öltöztetni, de mikor svédből kaptam egy halom ruhát, hát azok nagyon vagányak, fainak voltak. Tudnék mutatni egy jó pár képet ;) 1-2 hét és keresztanya leszek, mindig azt szerettem volna, ha keresztlányom legyen, persze, h kisfiú lesz :D de nem voltam csalódott, sőt örülök, mert így a fiam holmijait mind át tudom adni neki. :)
2014. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én a második terhességemnél voltam így, mert már volt egy fiam, és mindig is két gyereket akartam/unk, és szerettem volna megtapasztalni mindkét nemet, hiszen másképp viszonyulsz, mást "adsz át" egy fiúnak, mint egy lánynak. Ráadásul a család, rokonok is mind kislánynak drukkoltak, így többszörösen ért a csalódás, amikor a 18. héten egyértelművé vált, hogy bizony Ő is kisfiú. Pár hétig tartott, míg feldolgoztam, de nem is talán azt, hogy Ő is fiú, hanem hozzászokni a gondolathoz, hogy nekem már soha nem lesz lányom. Mert ehhez a mai napig tartjuk magunkat, hogy csak ezért nem szeretnénk harmadikat. Most már 16 hónapos a drágám, imádja mindenki, és imádják egymást a bátyjával is, nagyon nagy az összhang köztük. Hiszem, hogy így kellett lennie, ráadásul olyan szép, mint egy kislány! :) És nagyon izgalmas azt is látni, mennyire más lehet két ugyanolyan nemű gyerek. Na és persze várom a keresztgyermekünket is, reménykedem, hátha Ő kislány lesz... ;)

Kérdező, hányadik gyermeked várod? Jó egészséget!

2014. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hallgasd sokat az Édes kisfiamat!

Egyébként egyet értek az előttem hozzászólókkal.

2014. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Azért érdekelne, hogy mit kellett lepontozni a válaszomban. Agybaj, komolyan mondom.
2014. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!