Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van akinek a párja...

Anyukák van akinek a párja nagyon sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Mikor ér haza, mennyit foglalkozik a gyerkőccel? Csináltok együtt programokat?
2014. febr. 20. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen, alig van itthon, eléggé ki vagyok készülve tőle! nekem általába du 5-kor ér haza és jó esetbe max fürdetésig el van vele ami fél 7-kor van ha nem nyűgös, de ez nagyon ritka! közös program nincs, sokszor előbb alszik mint a fiam, én nagyon magam alatt vagyok ez miatt :(
2014. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én párom másik városban dolgozik, reggel 7kor megy el és este 6kor jön. Fürdetés 7kor, azt mindig együtt csináljuk. Utána én lefekszek a gyerekkel mert etetek ( 8 hetes). Január első hetében itthon volt, utána már dolgozott. Sajnos maszek munka miatt hétvégén is sokat dolgozik, van, h 7 napból 7et nincs itthon csak este meg reggel. Én sem érzem túl jól magam emiatt, pont így az elejére maradtam egyedül. Hétvégén ha jó az idő jön velünk apa egy órát sétálni, ilyenkor kicsit feltöltődök, mert amúgy nagyon hiányzik nekem:-((
2014. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem 7re jár dolgozni,10 km kocsival,nincs messze.

Este 6-8 között jön haza.Rohadt sz.r így.Semmi közös program,holt fáradt szegény állandóan,el is hiszem,fizikai munkát végez.

A megoldás az lesz,hogy a kicsink féléves korától,amikor a TGYAS lejár itthon marad legalább fél évet,én vissza megyek dolgozni,utána,mikor a baba is érett rá,akkor bölcsi és neki sokkal kevesebbet kell mennie.Vagy megpróbál másik helyet keresni közben.

(én 6-14 ig dolgozom egyébként főpénztárban,így jobb az időbeosztásom)

Nem akarom,hogy idő előtt "lerokkanjon" ezen a helyen,ahol most van,de ilyen beosztás mellett esélye sincs másikat találni,az én helyemet meg nem sokáig tartják meg,így talán minden jól alakulhat.

Nálatok,kedves kérdező?

2014. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
este 7-8 körül ér haza, majdnem minden hétvégén is dolgozik. Melós azért így az élet. Közös program szinte semmi, viszont ha ráér, sokat foglalkozik a babával
2014. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor nektek még így is jobb a szitu. Az én párom reggel elmegye korán és minden este 8 körül jön haza, tegnap pl. 9kor. Hétvégén is detto. 0 foglalkozás a gyerekkel, pedig láthatóan szereti. Csinálhatná másképp is, de mindig van valami vagy valaki aki megtalálja, hogy ezt vagy azt kéne csinálni. Közös program nálunk is a nagy semmi. Én már kezdek nagyon kikészülni. Nem tudom meddig fogom bírni. Igaz a kislány 15 hós de talán most értékelné a legjobban azt ha nem csak anya lenne állandóan. Mint említettem, azért vagyok mérges, mert a fix. munkaideje, az kb. du. 3-4kor lejár, és utána még megy szerelni meg ilyenek. Bárki fütyül neki azonnal ugrik. Csak mi nem vagyunk fontosak. Szerintetek jogos ha néha ezen kivagyok készülve és felhozom neki? Sokszor emiatt még nekem van bűntudatom.
2014. febr. 20. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
6 előtt soha nincs itthon, sőt egy héten kétszer 8 után jön. Szombaton ugyanígy, vasárnap mikor hogy, van hogy akkor is megy ha van lehetőség. Nagyon car mert, két mics gyerek van, egy év korkülönbséggel, én is dolgozok, így 4 után kell mindent csinálni egyedül, gyerekkel. Mellette én is vállalok kiegészítő tevékenységeket. Ha hazajón akkor a fiúk természetesen elfoglalják, vagy együtt gyerekezünk, kettesben nem sok időt töltünk. Ez van most, valamit valamiért. Bevállaltuk a gyerekeket elég fiatalon, jobb jövőt szeretnénk, a házat befejezni. Majd egyszer jobb lesz! Addig is szalad a ház sokszor, de jobb nem a tökéletesre gyúrni, inkább tényleg azon igyekszünk, hogy a gyerekeknek elég idő jusson belőlünk, ez az ami igazán számít. Persze jó lenne egy hétvége kettesben, de inkább nem is gondolok rá, mert az nem most lesz :)
2014. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is másik városban dolgozik a férjem. Reggel 6-kor indul este 6-1/2 7-kor ér haza. Két gyerekünk van. Eleinte csak attól voltam ki, hogy nincs közös program, mára már nagyon fáradt vagyok attól, hogy minden felelősség és munka rám szakadt. Hétvégén ő is maszekol, de minden hónapban legalább kétszer szervezek egy közös programot amihez ragaszkodok, és szerencsére a férjem is. Pl. legutóbb babaszinházba vittük a gyerekeket, utána elmentünk ebédelni. Előtte héten -tudom nem egy nagy program- de felmentünk az ikeába, ott mindenki leköti magát, és egy teljes napot elvagyunk.

Jövő hónapban állatkerbe megyünk, aztán egy másik hétvégén ellátogatunk szlovákiába. Rövid utazással keresek programokat, úgy hogy a gyerekek és mi is jól érezzük magunkat. Nekem ami nagyon hiányzik, hogy én egy percet sem lehetek egyedül. Amig nyitva van a szemem, addig valakinek csinálok valamit, csak épp magamnak nem.

Ezen a héten el kellett mennem orvoshoz és várakoznom kellett. Esküszöm, hogy jól esett az az egy óra, úgy hogy nem kért tőlem senki semmit. :-)

NAgyon nehéz, sokszor kivagyok, de nálunk az lesz a megoldás, hogy mikor visszamegyek dolgozni, valószínű költözünk is. Ugyanis én is abban a városban dolgozok ahol a férjem, ketten bejárni nem is tudnánk, nem is akarunk. Viszont most kénytelek vagyunk tűrni a cél érdekében.

Tudom, hogy a férjemnek is rossz. Akárhányszor beszélünk telefonon, mindig a gyerek is a téma. Hiányoznak neki is. Sajna ez van és nagyon sokan vagyunk ezzel így.

2014. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nektek még mindig jobb, mint Nekem!

De szeretném, ha este 7-8ra itthon lenne.


Elmegy reggel 8:30-kor, visszajön 0:30-ra. 1 héten 1 szabadnap, ha nincsenek sokan az étteremben. Ha sokan vannak 1 nap sincsen.

Van olyan hét , amikor 1,5 nap! Huuuu azt de szeretem!!!:-)

Sajna több nincs,


Lányok, örüljetek, hogy akkor ér haza! Én vármit megtennék, hogy mindig 8-ra itthon legyen, de 9 is beérném!

2014. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha van szabadnapja általában pihenek és Ő vigyáz a kislányunkra. Szoktuk sétálós programot csinálni, vagy vendégségbe megyünk barátokhoz. De az utóbbi nagyon ritka, inkább pihenés:-( sok időnk nincsen egymásra, családra.
2014. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Végülis minden attól függ, honnan nézzük. Egy kolleganőmnek a férje 18 évig külföldön dolgozott, péntektől vasárnap estig volt otthon, és 3 gyerekük van...
2014. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!