Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája már nem...

Akinek a babája már nem (csak) tápszert eszik vacsorára, mikor eszik, mit és utána mikor alszik el?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos lesz, reggel és este iszik még tápszert. Este a vacsora csak tápszer neki, fürdés után 250ml, közben szépen be is alszik.

Szeretném ha mást is enne ne csak tápszert, főleg azért mert őszre várható a kistesó és addigra szeretném ha kialakulna az estéje hogy ne kelljen őt addigra kézben ringatva és etetve elaltatni. 2-3 hónap és nagy lesz a hasam, nem tudom a mellkasomra fektetni és úgy etetni és altatni.

Kezdésképp a tejpép vagy főzelék jó lenne vacsira? Ha fél7-7kor van fürdetés előtte mikor vacsorázzon? Átfogja így aludni az éjszakát?

Délben már főzeléket eszik régóta de soha nem lakik vele jól, viszont 150-200milinél többet nem hajlandó enni, félek hogy este sem eszik meg többet és éjszaka felfog kelni hogy éhes.

Segítsetek, köszönöm. :)


2014. febr. 20. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

19 hónapos a fiam, mondjuk anyatejes. Nálunk már régóta Sinemil a vacsora fél7 -7 körül fürdés és fél 9-9 kor kerül ágyba akkor még szopizik. Nálunk az ebéd már darabos javarészt, de mi 8-9 hónapos korában már blw módszereztünk, mert nem kellett a kanál és a pép.

6 hónapos kora óta nem alussza át az éjszakát, addig 1 x kelt, azóta változó: fogzás és mozgásfejlődés függvénye.

Nálunk ezért nem lesz tesó. Szeretnék aludni néhány éjszakát.... majd. Nálunk ringatás nincsen, és nem is cicin alszik el: a kiságy mellettem van leszerelt oldallal és mesélés és éneklés.

2014. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10hónapos korától tápszerbe tejpépet vagy sinemilt evett,mivel nem fogadta el a cumisüveget már 8hónapos korától.

12hós korától vegyesen kapott tápszerbe tejpépet/sinemilt és tejbegrízt.És úgy kb 15hós korától már van,hogy péksütit eszik,vagy főttet,virslit stb.

Bár ő neki ebéd és vacsi is 350gramm jó ideje.

Én 6körül vacsiztatom,fél7körül fürdés és alvás max 7re.

Nem tudhatod az evés miatt van-e hogy nem alussza át,mert nekem már 7hetes korától átaludta.Bár igaz hogy rengeteget evett mindig is.Most 16hónapos

2014. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan még a fiamnál is csak a tápszer volt a vacsora. Kb. 14 hónapos kora körül kezdett el velünk vacsorázni. Ugyanazt eszi, amit mi, szendvics, rántotta, virsli, ilyesmi. Ő fél 8-kor fürdik, utána iszik 200 ml tejitalt (az apjával), azon szépen ellazul és ahogy az apja leteszi már alszik is. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, ez a mai napig (20 hónapos most) nem változott.
2014. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!