Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MMR oltas mellekhatasai ellen...

MMR oltas mellekhatasai ellen adott valaki homeopatias golyocskakat babajanak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
En adtam es nem is jott elo semmilyen mellekhatas. De ez akar veletlwn is lehet. :-)
2014. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es meg tudnad irni a nevet?teljesen rosszul vagyok ettol az oltastol.
2014. febr. 22. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a 15 hós?

Én adtam Thuja 30ch-t oltás előtti nap 1x5 golyót oltás napján és még másnap.

Eltelt egy hét és hőemelkedése lett. Másnap hajnalban láz. Aztán ahogy jött úgy ment. Kiütés vagy bármi más szerencsére nem lett. De ő keményen fogzik is. 4 rágó és már jönnek a szemfogak úgyhogy nem tudom nem az kavart-e inkább be mert épp egy ismerősöm mondta hogy mindkét gyermeke a szemfognál lázas lett.

2014. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia nem működik. Hogy lehet még a mai világban ennyi hülye?
2014. márc. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
inkabb legyen ennyi hulye,mint bunko!te hova sorolnad magad bunkokam? szanalomra melto vagy!
2014. márc. 1. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:

En ugy tudom h ennek az oltasnak is tobb valtozata van, es ettol fugg hogy milyen homeopatias ellwnszer kell a tunetek ellwn.

En ezt adtam:

MMR - Impfstoff 2 C 30


A "kedves" elottem szolonak uzenem, hogy ha egy pici esely is van arra hogy egy homeopatias bogyo megelozi hogy jopar napig lazas legyen a kisfiam, akkor en kiprobalom. Ha o elvbol nem adja be a gyermekenek a szert, mert homeos, az az o baja. Meg szegeny gyermeke...

2014. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!