Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nivea baby tötlőkendő jó...

A Nivea baby tötlőkendő jó minőségű? Ajándékba venném egy kolléganőmnek aki most szült. Meg 2,9 kg-os babának milyen pelenkát vegyek? Márkát is meg méretet is írjatok!

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 22:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*TÖRLŐKENDŐ (bocsi)
2014. febr. 21. 23:01
 2/11 lcs ***** válasza:
esetleg nem örülne pl DM-es utalvànynak? ès akkor olyat ès azt vesz belőle, amilyet szeretne, így tuti nem lősz mellé :))
2014. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó márka, a pelenkából mindenképpen a legkisebb, azaz az 1-es méretet vegyél. Bár ha pár hét múlva mész csak látogatóba (halkan jegyzem meg, hogy illik kivárni a 6 hetes gyermekágyi időszakot, kivéve, ha kifejezetten az anyuka hívott) akkor már 2-es kell, de ha 2-3 hónap múlva mész, akkor már 3-as. :-D

Márka: a legjobb minőségű a Pampers és Libero.

2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Nivea törlőkendő! Pelusból pedig 2-es méretet vegyél :)
2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekünk a kórházba azt mondták, hogy 2 kiló alatti babára 1es pelust adunk, 3 kiló felettire 2es :) Ezért írtam a 2est, mert gondolom, hogy nem holnap mész, és gondolom az anyuka előre beraktározott kisebb pelusból :)
2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, hát nem a súly számít, hanem a testalkat.... Az én 3,7 kg-val született kisfiamra 1 hónapos koráig jó volt az 1-es... Majd a 2-es 3 hós koráig, pedig ekkor már 5 kg felett volt, aztán jött a 3-as, 5-6 hós koráig, és utána már nagyon-nagyon sokáig, asszem 2 éves koráig jó volt a 4-es.
2014. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2es pelust vennék, Liberot. Ha még nagy, akkor használja pár hét múlva. 1est nem vennék, mert mellé lőhetsz vele.


Törlőkendőből is Liberot vennék.


Olvasd el, amúgy 3 ilyen lista van a neten, mind ugyan erre jutott:


[link]


A Nívea tele van minden rosszal, ami allergizál, nem beszélve a kőolaj származékkal. Minek, ha van jobb is, nem? :)

2014. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is utalványt vennék, mert abból tényleg azt veszés olyat ami kell.Én is kaptam olyan törlőkendőt, amit kinyitottam és nem bírtam a szagát, ment a kukába.Pelus is változó lehet, mert lehet már kapott is és van is neki, tehát lehet abból a méretből már készletet halmozott fel és nem hiányzik neki mégegy.De ha megkérdeznéd tőle az is segítene mit szeretne, hol vásárol gyerekcuccokat, ruhát.Ruhautalvány is jó.
2014. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. febr. 22. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkorának született a babám, 5 hetes, még 1-es pelust használunk, de ha elfogy a csomag jön a 2-es, hosszúkás, vékony a babám, de combija már alakul :). 2-est vigyél, az a tuti.
2014. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!