Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti nyűgösség a baba hány...

Az esti nyűgösség a baba hány hónapos koráig tart? Lányom már elmúlt 3hónapos és még mindig nyűgös 7-11ig. Nem tud elaludni bármit csinálok vele, max 20percet.

Figyelt kérdés
Mondjuk napközben is 20perceket tud csak aludni,azt sem tudom mért van,körülöttem élő babák 3x 1,5 és 2órát alszanak.

2014. febr. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én fiam is ugyan ilyen volt. Most, h elmúlt 2 éves, most van az, h 1szer kel fel éjszaka,azért, h átmásszon hozzánk. Nekem még 16 hónaposan is 1,5 óránként fel kelt. Mindig zombi voltam :/
2014. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hozzá tenném, h én mindent kipróbáltam. Nyugtató hatású tusfürdő, testápoló. Levendula olajat és még a borostyán láncot is, meg az az napi pólómat a feje alá tettem éjszakára, h érezze az illatomat, meg még sok-sok praktikát... És semmi hatás nem volt.
2014. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha a mi fiúnkról írnál, csak ő már 5 hónapos. Mi egy hete találtunk talán megoldást. Egy takaróba bebugyoláljuk, és pár perc alatt elalszik. Utána kibontjuk, és így fektetjük le. Mintha csoda történt volna, 9-kor elalszik, éjjel csak enni kel, nincs sírás, harc az elalvással. Eddig minden este vért izzadtunk, hogy valahogy elaltassuk, ringattuk, énekeltünk, sötét, félhomály, halk beszéd, cumi, semmi sem használt. De ez a takaróba csavarás pillanatok alatt eredményt hozott. Nappal mondjuk háromszor alszik, egyszer babakocsiban egy órát, és kétszer felet.
2014. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiki01 ***** válasza:
Ez olyan babadolog,a lányom 6-7 hónapos koráig is csinálta:(
2014. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!