Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél jött a kistesó, hogy...

Akinél jött a kistesó, hogy érezte ezt? Mikor változik?

Figyelt kérdés
Tegnap a férjem azt mondta a picire, hogy jó, hogy itt van de sok idő kell hogy megszeresse, mert a nagyobbal annyi közös élmény van már...Én ezt így nem mondtam még ki, de egy hónap után is csak úgy elvagyunk, szóval nem olvadozom el tőle mint anno az elsőtől. Persze babusgatom meg maximálisan ellátom, de valahogy olyan kis "idegen". Ettől meg rosszul érzem magam.
2014. febr. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hónapos a fiam...imádom, tényleg rajongok érte.

De valahogy csak néha jut eszembe, hogy jéééééééé...két gyerekes anyuka vagyok...mivel van egy 10 évesem

Valahogy ő a gyerekem:)

2014. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen én még magamnak sem merem bevallani,de hasonló volt.

3hónapos korától erősödik bennem,egyre jobban szeretem-persze előtte is szerettem,csak ahogy a férjed mondja a másikkal az élmények,vele kevesebb a gond,elmondja ha baja van-és főleg,hogy mi az :),könnyebb a nagyobbal.És valahogy mindenben az első felejthetetlen-a terhesség a szülés más volt,csak Ő volt..gondolom ezek miatt.

De azt hiszem nem kell aggódni tényleg egyre jobban kerül közelebb a szívemhez,ahogy mosolyog,ahogy"beszél"hozzám és már kezdi megfogni az arcom...talán mi sem vagyunk egyformák,van akinek ez rögtön zsigerből jön,nekem idő kell.De egyébként másban is..

Nekem is volt olyan "idegen"érzésem,mintha csak "egy"baba lenne ,de akkor a szemébe néztem és eszembe jutott amikor a pocimban rugdosott..akkor jobb lett.Meg arra gondoltam,hogy majd amikor már ketten osszák az észt,vitáznak,csacsognak..:))

De nyugi,tényleg,ne aggódj!

2014. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már amikor még csak terveztük már akkor épp úgy vártam munt annak idején az elsőt! Imádom a másodikat is amióta csak megtudtam hogy ósszejött! Amióta megszületett meg aztán mégjobban imádom! ÉLvezem hogy újra pici is van a háznál, pedig még az első se olyan nagy! Olyan jó hogy már ketten vannak! A naggyal sok szép élmény van a kicsivel meg majd sok lesz! Imádom őket és szerencsére ők is egymást! Az apjuk is imádja mind a kettőt csak a naggyal már jobban tud játszani ami érthető! Az első lány a második fiú pont ahogy akartuk kis korkülónbséggel! Napra pontosan 32 hónap van köztük! Pici fiam 8 hónapos! Amikor mindketten meglettek lett kerek a család! Boldogok vagyunk! Velük! :)
2014. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!