Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sinlac adagolásban segitenétek?

A sinlac adagolásban segitenétek?

Figyelt kérdés

azt mondta a védőnő,hogy próbáljam meg uzsonnára-hátha nem ébred fel akkor enni(az első éjszaka nem változott a helyzet)

a kérdésem az,hogy hogyan csináljam.keverjem gyümölcsbe-simán,szárazon,vagy csináljam meg vizzel a megfelelő mennyiséget-és ehhez a gyümöcsöt adjam,kanállal.-esetleg elöbb a gyümölcs-majd cumisüvegből a sinlac-kicsit folyékonyabban.

7hónapos,anyatejes babáról van szó.köszi a segitséget


2014. febr. 22. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi mindig vízzel kevertük el először, aztán tettünk hozzá gyümölcsöket, kekszet, akármit. Szóval az előírt mennyiséget bekevered vízzel, és hozzáteszed a gyümit. Mi így használtuk. :) Ha közvetlenül tettük a gyümölcsbe, nem oldódott fel olyan szépen, de lehet, hogy én voltam béna.
2014. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tica0121 ***** válasza:
Én először a tépszerhez adtam, 120 ml vízhez 1 tápszeres kanál sinlac, 2 kanál tápszer. Ezt az éjszakai kajcsihoz. Nappal 30 mili vízhez 1 tápszereskanállal, bele reszelt almát vagy banánt. Volt, hogy víz helyett bébiitalba kevertem. Most 7 hónapos, a megpárolt zöldségekhez adom sűrítőként, így ez nálam a főzelék. Ha nem a tápszerhez keverem, akkor kanállal adom neki.
2014. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!