Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátok mit eszik vacsira?

10 hós babátok mit eszik vacsira?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hós múlt napi étrendje:

reggel 7-8 tápszer,szendvics falatka

10-11 gyümölcs vagy tejpép

13-14 főzelék

16-17 tejpép vagy főzelék

19.30-20 tápszer

éjjel még 2 szer kel tápszert kap.

a nappali étkezések közt,joghurt,babapiskóta.

Lehet hogy az esti tápszer előtt is kellene valami táplálóbb kajcsi neki pár kanállal,mert van amikor csak 100-120 ml eszik. Lehet ezért kel még 2 szer.

Van aki azt ajánlja,hogy az esti tápszerbe rakjak tejpépet hogy táplálóbb legyen,de azt meg cumisüvegből adni...nem nagyon darabos?


2014. febr. 22. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
vacsit
2014. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én 10 hós fiam is így eszik kb, csak uzsira nem főzeléket, hanem túrót gyümölccsel, vagy joghurtot gyümölccsel+zabpehellyel kap (ha nem tejpépet).

Vacsira kb 200 ml tápszert eszik, de ő már 6 hós kora óta átalussza az éjszakát, így a következő étkezés már a reggeli.

2014. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nálunk mikor jön el a pillanat,amikor átalussza az éjszakát! Köszi a választ!
2014. febr. 22. 20:43
 4/6 A kérdező kommentje:
1/3 köszi a választ! Sejtettem hogy vacsira nem reggelit eszik!
2014. febr. 22. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Majdnem ugyanolyan a sorrend nálunk is mint amit írtál.

A kisfiam este 6 körül eszik tejpépet, tápszert 8 körül 200ml-t. Nem eszik éjszaka csak majd reggel. Szerintem nálatok a 100ml kevés főleg hogy szinte délután eszik előtte a kicsid.

2014. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha nem kér többet nem tudok mit csinálni,ha 190et eszik meg nagy ritkán este akkor is kel ugyanúgy és megissza a 160 at éjjel,meg hajnalban. Megpróbálom az esti tápszer előtt a tejpépet hátha úgy laktatóbb lesz neki
2014. febr. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!