Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy eddig tart?...

Normális hogy eddig tart? Többi lent.

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem már kétszer megjött as menzeszem utoljára febr. 6.-án, 3-4 napig tartott. Majd másfélhét múlva elkezdtem barnázni ami még mindig tart kevés vérzéssel. Nem sok elég a tisztasági betét. Normális hogy ilyen hamar "megjött" és hogy csak barnázok?

Nem szoptatok már.

Amúgy ezt a kérdést már feltettem de még mindig tart.

Nagyon félek hogy valami baj van velem.


2014. febr. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész el orvoshoz?
2014. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert ha valaki írja hogy normális akkor feleslegesen nem megyek be.

Hátha van vkinek tapasztalata

2014. febr. 24. 18:18
 3/4 Gabi86 ***** válasza:
általában azoknak nem jön meg a menzesze akik szoptatnak.(doki és védőnő mondta)mivel te nem szoptatsz ezért jött meg hamar.nekem 9 hós a lányom és még nem jött meg,mert szoptatok.meg még a hormonjaid se rendeződtek szerintem.szerintem normális,de nem vagyok orvos.bocs hogy nem igazán tudtam segíteni.
2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoval aggodsz az egeszsegedert, de ha egy anonim oldalon egy akarki azt mondja, hogy nem kell aggodni, mwgnyugszol...? Erdekes feldogas. Lehet normalis is egyebkent, de okozhatja olyan is, amit kezelni kell. Menj orvoshoz.
2014. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!