Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lehet amit ma a patikus...

Igaz lehet amit ma a patikus mondott? Neogranormont vettem.

Figyelt kérdés
Babámnak mentem Neogranormon kenőcsöt venni, mert fogzik és nagyon csúnya a popsija. A patikus azt mondta, hogy a kék tégelyes Nivea krém (az a klasszikus) ugyanolyan és ugyanazt tudja mint a Neogranormon.

2014. febr. 24. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz lehet. Nekem a védőnő mondta, hogy ne használjam tartósan a Neogranormont, mert valami hormont tartalmaz, ami hosszú távon nem tesz jót a babának. Azóta egyáltalán nem használom. Körömvirágkrémet nem próbálod meg?
2014. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerinte nagyon nincs igaza,még állagra is más.
2014. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

biztosan nincs igaza, csak nézd meg az összetevőit: [link]


[link]

2014. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a patikus tisztában van az összetételükkel, ez a munkája. De az anyukák itt a Gyk-n biztos jobban tudják...
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A patikus aki kikeveri az nem áll be eladónak.
2014. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért lenne vele tisztában? Én meg minden nap literszámla adom el a kolát mégsem tudom miből áll, még a cég dolgozói sem tudják hiszen vállalati titok.
2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
De nem a patikus keveri ki sem a neogranormont, sem a níveát....
2014. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is ezt a krémet vettük, ezt a mi gyógyszerészünk ajánlotta, mert a Sudocream nem vált be. A Neogranormon 2 nap alatt rendbe hozta a popsiját a fiamnak.

Szerintem hülyeséget mondott a patikus, a Neogranormon-t eleve a Teva Gyógyszergyár gyártja, speciálisan ilyen sérülésekre van, mert hámosító a hatása. A Nivea krém egy sima hidratáló krém. (Egyébként szeretem a márkát, akár felnőtt, akár baba dolgokról van szó, de a zsíros tégelyes krém nem hiszem, hogy megoldaná a kimart, kicsípett popsi problémáját.)

2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En a szaraz arcboromre hasznalom a Niveat. Ezek szerint kenhetném Neogranormonnal...ja jol le is hamlana a borom. Amugy a problemadra a Sudocremet javaslom.
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sudocremet kenj rá inkább akkor.


Lehet, hogy ugyan azt tudja, de a Nivea tele van kőolaj származékokkal, szóval még többet is tud, ha úgy vesszük...:(

2014. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!